#2014-07-08 09:04:10 

TUR

Użytkownik

Witam! W ostatni weekend dostrzegłem, że z mojego kranu leci smętna woda. Nie ma sposobności dostrzec tego dobrze, ale jeśli naleje się tyci wody do przezroczystej szklanki to widać, że w niej coś jest. Powiem szczerze, że trochę się zmartwiłem, bo nie chciałbym, żeby ktoś z rodziny się przez to rozchorował. Dlatego uznałem, że trzeba coś z tym zrobić. Postanowiłem, że poszukam czegoś w Internecie na temat dezynfekcji instalacji wody do picia, jak także basenów, który już wymaga tego od długiego czasu. A zbliża się lato, więc na pewno dzieci będą bardzo chciały bawić się w nim. Tak więc wystukałem w Google należyte wyrażenia dokładne czyszczenie sieci wodociągowej, całkowita dezynfekcja basenu, złoża filtracyjne. Znalazłem multum propozycji, ale mimo tego postanowiłem napisać tu i uzyskać troszeczkę rad. Proszę podpowiedzcie mi, co musimy robić, żeby mieć zawsze krystaliczną wodę?
#2014-07-08 10:15:26 

Poznańczyk14

Użytkownik

Kiedy chciałoby się mieć czystą wodę, warto zrealizować skuteczną dezynfekcję instalacji ciepłej wody. Czasem mogą pojawić się groźne enterokoki w wodzie pitnej. Kiedyś odnalazłem dział na witrynie www pt. bakterie coli, gdzie były najróżniejsze pożyteczne informacje. Dawniej w ogóle nie zdawałem sobie sprawy jak niebezpieczne umieją być najróżniejsze zanieczyszczenia. 
#2014-07-08 12:00:43 

cysterna1992

Użytkownik

Ciężko stwierdzić co trzeba zrobić, by nasza woda była nieskazitelna. Nie mam pojęcia, bo ja się tym nie denerwuję, tylko mój facet. Ale jak mi się przypomniało, kiedy mój braciszek miał problem z wodą, ponieważ została zainfekowana to odnalazł w sieci pewną stronę internetową, na której oferowali całkowite czyszczenie instalacji wody i problem miał z głowy. Dlatego nie czaję tej gadki. Sądzę, że posiadamy o wiele ważniejsze dylematy do rozwinięta, z którymi nie mogą sobie niektóre osoby poradzić. Nie rozumiem Was. Znikam stąd. Do widzenia!
#2014-07-08 12:14:01 

szok

Użytkownik

Czyszczenie instalacji wody jest istotne. Nie robiąc tego często możemy poddać siebie, jak także innych na choroby. Tak się wydarzyło w firmie mojego przyjaciela, któremu nie raz mówiłem, że trzeba często czyścić instalacje, ale on nie kumał. Gdy dopiero jeden z jego pracowników zakaził się wodą wykonał telefon do mnie zestresowany, co ma zrobić. Wtedy wspomniałem jemu, by wpisał w wyszukiwarkę następujące zdania złoża filtracyjne, regularne czyszczenie sieci wodociągowej, dezynfekcja instalacji wody pitnej. Takim sposobem odnalazł firmę, która całościowo wyczyściła jemu instalacje wodne. Z tego co mi wiadomo, od tamtego czasu nie ma kłopotu z bakteriami. ; )
#2014-07-08 13:41:14 

kejs

Użytkownik

Podejmowane rozmowy na forach sieciowych są bardzo pomocne. Nie raz myślałem jak posiadać zawsze krystaliczną wodę. Lecz mnie bardziej interesuje czyszczenie basenów. Nawet przedwczoraj wynalazłem fajną witrynę online http://www.hydrochemia.pl/czyszczenie-i-dezynfekcja-zbiornikow,1,80.html na której proponują przeróżne rozwiązania na likwidację zanieczyszczeń wody. Muszę ją dobrze przejrzeć, gdyż chciałbym skorzystać z takiej propozycji. Cóż, muszę to mocno przemyśleć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015