#2014-08-12 05:37:03 

KasiaXXX

Użytkownik

#2014-08-12 07:42:32 

charlie

Użytkownik

Siostra dzwoniła, żeby w jej imieniu namierzyć jakieś sprawdzone sanatorium nad Bałtykiem, bo z sercem u biedaczki nie za dobrze. Toteż zajrzałem do komputera i uciekłem się do gogle. Wyświetliło mi się multum kolorowych ofert, i ta konkretna wyjątkowo przypadła mi do gustu: www.panorama-morska.pl Nie owijając w bawełnę, mija kolejny tydzień leczenia, a Justyna co chwilę grzeje słuchawkę i jest wniebowzięta, jak to jaki fajny hotel. Niezłe cyrki!
#2014-08-12 09:51:29 

Poznańczyk14

Użytkownik

Rety jaki jestem zadowolony, że wkrótce wyjeżdżam razem z moją laską nad morze. W końcu odpocznę od tego tragicznego kierownika w mojej firmie. On ciągle tylko marudzi. Prawdopodobnie wyszukam lepszą fuchę, ponieważ dłużej tego nie zniosę.
#2014-08-12 10:41:33 

śluza

Użytkownik

Moim zdaniem uda mi się wyjechać na urlop nad morze. Już dawno tam nie byłam, z tej racji nie potrafię się tego doczekać. Chyba zabiorę ze sobą moją znajomą, wtenczas będzie mi raźniej. W ostatnim czasie mało się spotykałyśmy, dlatego mamy wielkie zaległości.
#2014-08-12 10:56:17 

maska

Użytkownik

Z całą pewnością, kiedy będę miała wypoczynek, pojadę nad morze. Mam tak dużo najróżniejszych planów. Pragnę trochę się poopalać, by mieć ładną skórę. Wówczas będę dużo bardziej się podobać mojemu facetowi. Jejku! Lecz jak ja się pokażę na plaży, trochę swego czasu przytyłam ; <
#2014-08-12 12:33:24 

studnia

Użytkownik

Ja urlop w teraźniejszym roku spędziłam w renomowanej Panoramie Morskiej, która znajduje się nad morzem. Warto poszukać bardziej szczegółowe dane o niej w Internecie. To był fantastyczny odpoczynek. Głównie piekielnie mi smakowały potrawy w ich restauracji. Pełno czasu spędziłam prócz tego na pływalni. Moje dzieci były niesamowicie szczęśliwe. Na basenie jest wiele różnych atrakcji. Maluchy bawiły się znakomicie, zwłaszcza najmniejszy maluch był zachwycony. Możliwe ze w kolejnym roku znów tutaj wrócę.
#2014-08-12 13:44:18 

cysterna1992

Użytkownik

Gdy będę miała wakacje, niewątpliwie udam się nad morze. Wiele przyjaciół tam ostatnio zapoznałam. Dobrze przypominam sobie, jak chodziliśmy razem na plażę. Przenigdy nie miałam tak cudownego odpoczynku, z tego powodu bardzo pragnę go powtórzyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015