#2014-08-29 04:28:22 

szok

Użytkownik

Witam! W poniedziałek lookałem dla dyrektora za firmą realizującą pełną analizę finansową przedsiębiorstwa, ponieważ zaprzyjaźniony księgowy zapadł na zdrowiu i wówczas usłyszałem co nieco o kursach, które moi finansowcy też proponują. Rozmyślaliście kiedykolwiek nad samodoskonaleniem? Jakiej kategorii kurs chcielibyście ukończyć?
#2014-08-29 06:05:34 

KasiaXXX

Użytkownik

Na chorobę komu profesjonalna analiza finansowa przedsiębiorstwa, gdy pierwsza lepsza licealistka jest w stanie zsumować pierwszą tabelę z drugą i podać wynik? Panowie prezesi wydziwiają niczym jakieś niedojdy. W Środnie w fabryce robi jedna taka od ksiąg i nikogo więcej.
#2014-08-29 08:54:47 

maska

Użytkownik

Przecież to norma, że ludzie chodzą na rozmaite kursy. Ja jak marzyłam, żeby być ogarnięta w programach komputerowych, to poszłam sobie na profesjonalne szkolenie Excel we Wrocławiu. Ekspresowo rozwiązałam swój dylemat. Dlatego nie kumam tej rozmowy. Zmieńcie temat, bo to serio szkoda czasu na takie pogawędki. Z resztą pójdę na inne forum internetowe.
#2014-08-29 10:37:28 

charlie

Użytkownik

Moim zdaniem wszystkie kursy są dobre. Naprawdę warto uczęszczać na nie, bo tam możemy się dowiedzieć sporo interesujących rzeczy. Jestem świetny z obsługi komputerów. Lecz ogromny problem miałem z programem Excel. Jakoś nie umiałem się w nim znaleźć. Postanowiłem wybrać się na szkolenia z programu Excel. Kiedy miałem już szukać firmy, mój przyjaciel zaproponował mi firmę Radvice. Przeczytałem ich propozycję i przypadła mi do gustu. Swoje kursy proponowali w niskiej cenie. Postanowiłem się zapisać. Kursy dużo mi dały. W końcu zaczaiłem ten program. Co jeszcze mogę powiedzieć. Polecam gorąco to przedsiębiorstwo!
#2014-08-29 12:41:37 

Poznańczyk14

Użytkownik

Wasze rady mnie nakierowały. Wstukałem w Onecie szkolenia excel i natychmiast zyskałem pewność, jaką propozycję brać pod uwagę. Wielkie dzięki tu zgromadzonym za świetne wskazówki. Do kolejnego!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015