#2014-09-03 06:16:06 

KasiaXXX

Użytkownik

Dzień dobry : ) Niedługo mam urlop, z tego względu chciałabym czas wspaniale spożytkować. Szalenie lubię chodzić na najróżniejsze zdarzenia kulturalne. Szczególnie w weekend jest mnóstwo takich wydarzeń. Swego czasu w sieci wyszukałam interesujący dział na witrynie www pt.: informator kulturalny wrocław. Było tam dużo wiadomości. Koleżanka ofiarowała mi oprócz tego ulotkę, gdzie widniał napis: bilety do teatru poznań. A możliwe że wy mi podpowiecie jakie odbędą się zdarzenia kulturalne w ten weekend?
#2014-09-03 08:50:22 

szok

Użytkownik

Gdy szukasz atrakcyjnych pomysłów na weekend z kulturą, polecam sięgnąć do źródła, to znaczy zapoznać się ofertami, jakie proponują specjalne firmy artystyczne. Sam wyłącznie w ten sposób znajduje propozycje na kulturalne soboty i niedziele, i jak dotąd – ani razu się nie rozczarowałem. Polecić tutaj pragnę firmę SOLLUS ENTERTAINMENT, która trudni się fachową organizacją różnorakich wydarzeń kulturalnych, również w stolicy Wielkopolski. Zapewnia ona arcyciekawy repertuar, jak też korzystne ceny!
#2014-09-03 09:42:49 

studnia

Użytkownik

Teraz jest niesamowicie dużo rozmaitych wrocławskich wydarzeń kulturalnych, dlatego też prawdopodobnie wezmę parę dni urlopu. W tamtym czasie pójdę razem z moim mężem na którąś imprezę.
#2014-09-03 12:13:32 

charlie

Użytkownik

Może i pójście na przedstawienie jest interesujące, lecz to nie moje klimaty! Ja wybieram czas przed TV, plus jedzenie i winko – więcej mi nie potrzeba. A ogłoszenia w gazetach w rodzaju teatry Poznań właściwie to mnie w żaden sposób nie interesują... Lecz jak ktoś musi to niech to przegląda...
#2014-09-03 12:51:47 

maska

Użytkownik

W następny weekend, w naszym mieście będzie od groma rozmaitych wydarzeń kulturalnych, toteż chcemy razem z moim facetem zakupić bilety z agencji artystycznej znajdującej się w Poznaniu. Nasi przyjaciele także zakupują bilety, z tej racji chyba wybierzemy się razem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015