#2014-09-05 04:57:02 

śluza

Użytkownik

Od paru lat jeżdżę do Flevoland. Zawsze podrzucał nas szwagier Marzeny, lecz wczoraj złamał rękę i jesteśmy zmuszeni sami wytrzasnąć sobie transport. Gdy wracałam z targu, dano mi ulotkę: busy do holandii z poznania. Wypada przyznać, iż wykoncypowali niezłą promocję. Dodaję odnośnik online: http://www.interbus-net.pl/przewozy-do-niemiec/ Co sądzicie? Podsuniecie jakieś sprawdzone firmy spedytorskie?
#2014-09-05 05:20:10 

kejs

Użytkownik

Nadchodzi okres wakacyjnych wojaży i z przyjaciółmi myślimy wyskoczyć w podróż do starej europy. Kolega mówił, żeby tłuc się na okazję, ale wszyscy byli raczej przeciwni, no i w końcu zamierzamy zwrócić się do fachowego busiaka. Do tej pory patrzyliśmy po kluczach: przewozy do holandii jak też przewozy do niemiec pomorskie, jednak na żadnej stronie nie podają tabeli opłat. Znacie jakiegoś niedrogiego transportowca?
#2014-09-05 06:01:34 

Poznańczyk14

Użytkownik

Nie ma skuteczniejszego środka przewozowego jak busy. Dowiedziałem się o tym na własnym przykładzie. W ostatnim czasie pragnąłem zabrać swoją młodszą siostrzyczkę do Niemiec. Na nieszczęście los tak chciał, że rozleciało mi się auto. Wtedy to pomyślałem, że najciekawszym rozwiązaniem będą niedrogie przewozy do Niemiec z zachodniopomorskiego. Wpierw miałem wielki dylemat ze znalezieniem stosownej firmy, aż w końcu mój sąsiad pokazał mi pewną witrynę sieciową http://www.interbus-net.pl/przewozy-do-holandii/ na której znalazłem fajną propozycję przewozów. Zatelefonowałem tam i zarezerwowałem miejsca. Przyznam się, że podróż minęła nam błyskawicznie, a co najfajniejsze komfortowo. W tym roku chcę zabrać Monikę do Holandii. W ogóle, na takim wyjeździe zaoszczędziłem naprawdę dużo kasy, a to jest ważne. ; )
#2014-09-05 08:25:15 

KasiaXXX

Użytkownik

Zaklepaliśmy auto. Śmigamy w przyszłym tygodniu do Niemiec. Myślę, że całą drogę pokonamy bez dodatkowych przygód : ) Buziaki udzielającym się za pomoc. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015