#2014-09-12 08:26:18 

maska

Użytkownik

Hej : ) Na dniach będę miała urlop, toteż muszę powoli rozejrzeć się za jakąś wycieczką. Przyjaciółka ostatnio ofiarowała mi ulotkę, na której był zamieszczony napis: atrakcyjny obóz Czarnogóra. Przypuszczalnie udam się razem z moim ukochanym na taką wycieczkę. Jednakże jeszcze nie jestem zdecydowana gdzie wyjechać, z tego względy wpiszę jeszcze w wyszukiwarkę słowo kluczowe: obóz Bułgaria. A wy jaką wyprawę razem z pielgrzymką umiecie mi polecić?
#2014-09-12 09:17:12 

KasiaXXX

Użytkownik

Obecnie wiele rodziców posyła swoje dzieci na wycieczki powiązane z pielgrzymką. Ale to nie moja historia, gdyż ja nie korzystałam z czegoś takiego, ale za to moja kuzynka posyłała swoją córkę na taką podróż. Dobrze pamiętam, że wpisała w Yahoo hasła pielgrzymka do lourdes i znalazła coś stosownego. Uwierzcie, wystarczy niewiele poczytać w necie na ten temat i trudność rozwiązana. Uciekam stąd. Do widzenia!
#2014-09-12 09:57:06 

studnia

Użytkownik

W ciągu wakacji dobrze jest pojechać na wspaniałą wycieczkę do Francji, a z pewnością pozna się sporo ciekawych osób. Można poza tym wyjechać na jakąś pielgrzymkę. Swego czasu odnalazłam broszurę, gdzie napis: pielgrzymka do Watykanu. Obecnie bardzo często wyjeżdżam do najróżniejszych miejsc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015