#2014-09-15 08:27:26 

cysterna1992

Użytkownik

Witam! Dawniej uważałam, iż kwestie w stylu odwyk alkoholika przenigdy nie będą mnie dotyczyły, jednak życie zweryfikowało moje przypuszczenia. Dlatego proszę bardzo Was o opinie, gdzie da się odszukać odpowiednie informacje na wyżej przedstawiony problem, jak również jemu bliskie, jak współuzależnienie. Będę wdzięczna za Wasze wypowiedzi.
#2014-09-15 10:30:10 

szok

Użytkownik

Ja akurat obok bloku widzę wielką reklamę: ośrodek odwykowy. Nieprzyjemna opowiastka. U mnie w familii chwała Bogu ani 1 nie jest uzależniony. Niemniej aż mi ciśnienie skacze kiedy sobie ubzduram, gdyby mój Łukaszek... Mądrzej w ogóle się nad podobnymi sprawami nie zastanawiać. Ten świat społeczeństwo zabija!
#2014-09-15 10:59:00 

charlie

Użytkownik

Poszukujecie dobrego pensjonatu pomocy uzależnionym? Macie farta, że właśnie do was zawitałem, ponieważ nie tak dawno męczyłem się z podobnym problemem. Moja zona walczyła z uzależnieniem i potrzebowałem namierzyć jej dobrą placówkę, gdzie wreszcie daliby radę jej pomóc. Tyczył się on Kliniki Oaza. Po ok. tygodniu rehabilitacji, Agnieszka prezentowała się dużo fajniej : )
#2014-09-15 11:57:28 

Poznańczyk14

Użytkownik

Mnie dwa dni temu znajoma podrzuciła folder reklamowy jak leczyć alkoholizm. Nasz kolega walczy z nałogiem. Krewni i znajomi chcą na niego wpłynąć, jednak każdy się domyśla jak sprawa wygląda. W dzisiejszych czasach musisz być twardym, bo inaczej jest po człowieku. Nie dajcie się!
#2014-09-15 12:05:29 

śluza

Użytkownik

Trudno stwierdzić w jaki sposób możemy dopomóc osobie uzależnionej od alkoholu. Nie wiem, gdyż nie miałam styczności z tym. Ale jak dobrze pamiętam, kiedy mojego przyjaciela partnerka miała problemy alkoholowe, to on napisał w Google leczenie odwykowe i zawiózł ją do kliniki odwykowej. Dlatego nie kumam tej rozmowy. Sądzę, że sprawa jest załatwiona. Uciekam stąd. Bye!
#2014-09-15 13:29:48 

KasiaXXX

Użytkownik

Bardzo dziękuję za powyższe komentarze – też te nie wnoszące nic do rozmowy. Liczę, że kłopot jaki stanowi uzależnienie od alkoholu, jaki pojawił się w w mym życiu, będę umiała – z profesjonalną pomocą, efektywnie pokonać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015