#2014-11-13 21:39:17 

szok

Użytkownik

Siema! Mam w planach wybudować stację benzynową. W moim miasteczku nie ma nic takiego i myślę, że to będzie świetne rozwiązanie. Muszę dokładnie się zagospodarować. Z pewnością będę musiał kupić kosze na śmieci. Oprócz tego zastanawiam się czy będą mi przydatne solidne śmietniki kontenerowe. A dodatkowo nie mam pojęcia czego jeszcze szukam. Doradzicie coś?
#2014-11-13 23:44:45 

maska

Użytkownik

Jeśli już planujecie rozwijać petrolówki, to nie pomijajcie problematyki wyglądu obejścia. Kiedy kupuję wachę do samochodu, to aby dojść do kasjerki muszę wymijać kupki poniewierających się śmieci. Krótki cheat dla gdybających otworzyć indywidualne stacje - kosze na śmieci nie EKSPLODUJĄ!!!
#2014-11-14 01:07:23 

KasiaXXX

Użytkownik

Mój znajomy załapał broszurę pojemniki na piasek, przekręcił i mu powiedzieli, że na magazynie, przyjeżdżać i łapać. Teraz wszyscy się jakoś promują więc na pewno sobie poradzicie :) A jeśliby wyszło inaczej, to można po stronkach patrzeć, ceny porównywać.
#2014-11-14 04:03:38 

charlie

Użytkownik

Kiedy my kompletowaliśmy akcesoria do stacji z gazem, zapobiegawczo wpisaliśmy w google altany śmietnikowe producent - w ten sposób całkiem sprawnie namierzyliśmy serwis dystrybutora Projekt-System (chętnym dodaję adres http://projekt-system.pl/pl/c/Pojemniki-na-odpady/1 ) Wyszło, że znajduje się tam wiele innowacyjnych rozwiązań, o jakich nijak zawczasu nie pomyśleliśmy, jak choćby stoliki piknikowe. Dlatego prócz złożenia typowego zlecenia, nawiązaliśmy z ową firmą stałą nić współdziałania.
#2014-11-14 06:55:44 

Poznańczyk14

Użytkownik

Ludzie żyjemy w XXI wieku jestem pewny, że wasze kłopoty istnieją jedynie w waszej głowie. Należy dzielić śmieci? nieodwołalne do tego są kosze?, teraz uwaga wystąpi radykalny sposób wpiszcie w Yahoo takie frazy jak pojemniki do segregacji odpadów. Mam profetyczne wrażenie, że załatwi to wasz problem.
#2014-11-14 07:52:10 

cysterna1992

Użytkownik

Na reklamę stacji czy podobnego przedsięwzięcia to trzeba poszukać po tekstach banery reklamowe i tyle. Jednak sprawdzajcie agencje reklamowe, bo macherzy z każdego zazwyczaj skórę ściągną. Sensowniej (i taniej) to chyba wspólnie z innym rynsztunkiem pochytać.
#2014-11-14 09:40:44 

szok

Użytkownik

Rozmowa o tym co musi pojawić się na stacjach benzynowych jest korzystna. Ostatnio sam odnalazłem pod zwrotami pojemnik na sorbent producent spółkę, która tego typu rzeczy proponuje. Ogólnie sam planuję otworzyć stację i to bez wątpienia będzie mi przydatne. No nic przemyślę jeszcze. A później zobaczymy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015