#2015-03-26 04:48:13 

cysterna1992

Użytkownik

Siema! Chcę się dowiedzieć, jakie nasiona kupowaliście niedawnymi czasy do prywatnych zestawów kolekcjonerskich? Ja zamówiłem gdzieś nasiona autoflowering i teraz nadszedł czas na nowe perełki, bo generalnie zbiór musi się rozrastać. Jakieś profesjonalne wskazówki? Czekam :)
#2015-03-26 06:32:17 

TUR

Użytkownik

Wiele osób fascynuje się różnymi rzeczami. Ja ubóstwiam sztukę i uczęszczam na rozmaite wystawy. Za to mój brat jest kolekcjonerem rozmaitych nasion. Ostatnio poszukiwał czegoś ciekawego. Gadał, że jego znajomy wziął sobie ciekawe nasiona, a on ma non stop to samo. Pewnego razu jak wróciłam ze studiów, zauważyłam, że na stole coś leży. Okazało się, że to były Nasiona feminizowane. Podpytałam Sebastiana co to jest, a on odpowiedział, że to ostatni szał. Zapamiętałam, że wszyscy kumple jemu zazdrościli. Później już każdy miał takie nasiona. :)
#2015-03-26 07:32:15 

szok

Użytkownik

Istnieje co niemiara typów nasion, które warto posiadać w kolekcji. Ogarniam to ze swojego przykładu. Od kilku lat zbieram mało spotykane nasiona. Od pewnego czasu nic nie mogłem znaleźć, ponieważ prawie większość miałem. Jednakże w gazecie dojrzałem, że ówcześnie pojawiły się automatyczne ziarna marihuany. Takich nie posiadałem. Z marszu się skusiłem. Odnalazłem sklep i wziąłem. Powiem, że od dłuższego czasu tak się nie cieszyłem. No muszę stwierdzić, że serio byłem zadowolony. W czwartek jeszcze chcę zamówić dodatkowe nasionka. A co, niech kolekcja się powiększa. :P
#2015-03-26 09:21:38 

maska

Użytkownik

Myślę, że są różnorodne typy nasion, które powinni mieć kolekcjonerzy. Ja ogólnie niedużo się na tym wyznaję, jednak pewnego dnia swoją kolekcję pokazał mi mój kumpel, który ubóstwiał to. Mnie ciekawiła jedna rzecz, jak on to zamawiał. W rzeczywistości nie planowałam go pytać, toteż sama w Bing zaczęłam wpisywać rozmaite słowa. W pewnej chwili trafiłam na stronę online. Tam dowiedziałam się o różnorodnych nasionach, które można mieć w swojej kolekcji. Zaproponowałam ją Filipowi, który się ucieszył. Od tego czasu wie jakie nasiona są modne.
#2015-03-26 10:52:25 

studnia

Użytkownik

Ktoś uprzejmy dodał fajny odsyłacz sześć akapitów temu i tym sposobem znalazłam nasiona cannabis Northern Lights. Fantastico! Obecnie wypatruję realizacji zamówienia :) Dzięki wam i CU!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015