#2013-10-01 11:39:42 

cysterna1992

Użytkownik

Gdyby nie chęć dowiedzenia się czegoś więcej o pracy w ogrodzie, prawdopodobnie bym tu nie zaglądała. Jednak upodobanie upodobaniem i niezmiernie cieszę sie ze znów będę mogła z Wami miło spedzac czas. zaproponujcie jakieś niezbędne nawożenie dla iglaków.
#2013-10-01 12:13:19 

studnia

Użytkownik

Lato już dobiegło końca a zatem już trzeba dac sobie spokój z pracami w przydomowym ogrodzie. Ta hurtownia ogrodnicza to trawy24.pl, tam regularnie nabywam nawóz do trawy. Ja zakładałam wokół domu trawnik rowniez tam sie zaopatrywałam. Sadzonki kupuje w innym miejscu ale nawozy wyłącznie u nich.Sama nazwa to zreszt a ukryta podpowiedx, to jasne ze jak chce się utrzorzyc przed domem okazały trawnik to do nich się należy zgłaszac. Ja trafiłam przypadkiem na ten sklep. Pytałam koleżankę jak zakłada się trawnik i od słowa do słowa tak jakoś się złożyło że zaczeła mówic mi o nich. A że ja za najbardziej wiarygodne źródło praktycznych wskazoówek uznaję moich znajomych, od razu poszłam za tą sugestią (czego w żaden sposób nie żałuję :)). Moi znajomi to mądrzy ludzie, pewnie wąłsnie dlatego takimi załozeniami się kieruję. X 6 Moja ulubiona hurtownia, Mój ulubiony sklep z artykułami ogrodniczymi, Mój ulubiony sklep ogrodniczy, Moja ulubiona hurtownia z artykułami ogrodniczymi
#2013-10-01 13:00:32 

szok

Użytkownik

Mój styjek jest dla mnie prawdziwym wzorem pod względem robienia prac ogrodowych. On tak grabi liście jakby byl czarodziejem i działał przy użyciu zaklęć. Podpowiedzial mi swojego czasu gdzie kupować nawozy do drzewek iglastych i obecnie grób moich dziadków ma całkiem inne otoczenie. Gdybym kupił nawozu sądzę ze bym się nie zdecydował na sadzenie przy grobie tych ciemnych iglaków. Jak już się za cos zabieramy, należy porządnie do tego podejść. matula tak nas właśnie wychowała, każdego z chlopaków, i ja mam to we krwi. Sądzę ze ja prawdopodobnie dlatego tak fenomenalnie traktuję kobiety. zawsze trzeba się starac, ludzi również nalezy włąściwie traktowac. Kocham moją rodzinę, dosłownie wszystko bym dla nich zrobił, ale ludzi którzy nie mają z moją rodziną nic wspólnego tez staram się traktowac tak żeby dobrze się czuli w moim towarzystkie.
#2013-10-01 13:27:31 

kejs

Użytkownik

Robienie prac w ogrodzie to dla mnie prawdziwa przyjemność Mój przydomowy ogród jest dla mnie szczegolnym powodem do dumy bo jest niestandardowy i piekny. Ja bym mógł całe tabuny ludzi do siebie spraszać tylko i wyłącznie po to żeby piali z zachwytu nad moim dziełem. Jak założyć trawnik to ja mialem pojęcie już ponad dziesięc lat temu, ode mnie to się można uczyć moi drodzy. Świetnie się orientuję co to jest  profesjonalny siewnik do siania trawy i wacle nie trzeba mi podpowiadac jak jak się podlewa kwiaty. Mieszczący się przy moim domu ogród jest dość duży, jedna z jego cześci to drzewa owocowe. Mam dwie czereśnie, morelę i drzewo z orzechami. Fajnie jest mieć tak dużo zieleni tuż przy'' domu, wcale nie trzeba sobie załatwiac działki na starość. Gdyby przy domu nie było tarasu i tych owocowych drzewek to byłby zupełnie inny dom. Jestem osobą dla której zawsze najistotniejsze były sprawy rodzinne. Właśnie dlatego już jak starałem się o ręke mojej obcenej żony, myślałem o wybudowaniu domu. Moja małżonka cały czas jest mi za to wdzięczna, uważa ze zawsze myślałem po męsku.
#2013-10-01 13:59:57 

śluza

Użytkownik

Nie ten dział, nie ta strona, obawiam się ze to moja ostatnia wizyta tutaj.Jestem troche rozczarowana, moge nawet powiedziec ze bardzo. Trele morele, dużo gadania o niczym, zupłnie mnie cos takiego nie interesuje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015