#2016-07-19 06:29:19 

szok

Użytkownik

Czołem! Poszukuję dobrego ogumienia dla swojego samochodu i od razu do motoru. W sumie na ten moment interesują mnie letniaki, bo jakiś zimowy komplet mam zachomikowany w swoim garażu. Jest jeszcze kwestia tego gdzie takie oponki nabyć żeby były porządne a przy tym w miarę możliwości niedrogie? Słyszałem, że opony letnie bridgestone sobie dobrze radzą na drodze, ale sam nigdy na nich nie jeździłem…
#2016-07-19 08:20:51 

Poznańczyk14

Użytkownik

To masz chłopie w czym wybierać, bo rynek mamy dość nasycony... Jeśli mam coś doradzać to opony michelin Sklep internetowy jest chyba najlepszy do takich zakupów. Masz realną szansę na to że zapłacisz taniej a o jakość możesz być całkowicie spokojny. Co do jeszcze samych opon letnie gumy od Michelin na pewno wypadają dobrze w testach, sam się przymierzam do zakupienia ich do samochodu.
#2016-07-19 08:45:29 

TUR

Użytkownik

Słyszałem niedawno że opony rolnicze vredestein są kapitalne, o ile mi wiadomo mają też w ofercie coś dla osobówek. Może poszukaj w necie? Co do jednośladu to sprawdź sobie tu: http://sklep.opony-kunicki.pl/motocyklowe. Bardzo porządny sklep i naprawdę szeroki wybór towaru. Rzeczywiście u mnie do tej pory najlepiej wypadały oponki od Bridgestone’a, dobrze trzymaja się drogi i nie hałasują, no ale musiałbyś się sam przekonać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015