#2016-08-23 23:03:38 

Poznańczyk14

Użytkownik

Siema wszystkim. Tak jak w temacie, potrzebuję sprzedać auto, wrzuciłem ogłoszenie do internetu ale na razie straszna cisza. Ma ktoś może jakieś rady co do tego? Chcę się go pozbyć bo jest to tylko dodatkowe obciążenie. Nawet specjalnie nie chce na nim zarobić, byle by ktoś je wziął tak po prostu :P
#2016-08-24 01:21:05 

charlie

Użytkownik

No to skoro nie zależy ci na kasie to może oddaj to auto gdzieś na skup? Będzie to dużo szybsze, mniej problemowe i wgl. Ja polecam wejść sobie na http://superautomarket.pl/poznan/ i tam zobaczyć. Firma skupuje auta za gotówkę praktycznie z całego kraju. Zresztą, jak wejdziesz sobie na stronę to będziesz wiedzieć.
#2016-08-24 03:21:50 

maska

Użytkownik

Może mi ktoś coś więcej o tej firmie powiedzieć? Chodzi mi o to na jakiej zasadzie się to odbywa i czy gdybym chciała w ten sposób sprzedać kilka aut z firmy to uda mi się to załatwić szybko i bezboleśnie?
#2016-08-24 05:03:35 

kejs

Użytkownik

Korzystałem z ich usług i fajna sprawa. Wiadomo, jeżeli ktoś myśli o sprzedaży auta z dobrym zyskiem to może być troszkę gorzej ale tak to polecam. Ogólnie strona bardzo fajna, mają duże możliwości i są jedną z większych firm w tej branży akurat. Fajna sprawa, bo można w ten sposób szybko i łatwo sprzedać auto ;)
#2016-08-24 06:21:32 

KasiaXXX

Użytkownik

Czytałam na stronie że trzeba wypełnić jakiś kwestionariusz zgłoszeniowy, masz tam podane dane techniczne na temat auta, możesz wrzucić zdjęcia itp. Bardzo prosto to wszystko idzie a później jeszcze odwiedzi cię rzeczoznawca i jak wszystko jest w porządku to zaraz umowa kupna sprzedażny i już po wszystkim ;)
#2016-08-24 07:27:40 

szok

Użytkownik

No to właśnie tak to mniej więcej wygląda. Korzystałem, jestem bardzo zadowolony bo mimo ogólnej opinii że handlarz da ci psi pieniądz tak tutaj o dziwo wszystko idzie fajnie i pieniądze tez są dobre za te auto. Ja swoje sprzedałem za dobre pieniądze i nie żałuje bo kilkaset złotych drożej a czekania więcej niż to warte.
#2016-08-24 08:10:17 

Poznańczyk14

Użytkownik

W takim razie odwiedzę stronę i zaraz dowiem się o co w tym chodzi. Dzięki za odpowiedzi i za pomoc, nie sądziłem że forum może być aż takie przydatne ;) Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015