#2016-10-19 05:35:17 

Poznańczyk14

Użytkownik

Witajcie. Organizujemy właśnie wyprawę górską ze znajomymi. Chciałbym się odpowiednio do tego przygotować. Czy orientujecie się może jakiego typu ubrania są niezbędne na taką wyparwę. Co lepiej zabrać ze sobą a co sobie podarować. Nie chciałbym wyjść na takiego, co jest kompletnie na to wszystko nieprzygotowany. Będę wam bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
#2016-10-19 06:02:18 

OpenCaskeT

Użytkownik

Cześć. Raz byłam na takiej wyprawie. Rzeczywiście była to wyprawa życia. Wtedy pamiętam, że kupowałam taki kombinezon bieliźniany, bo spędziliśmy w górach 3 dni. Noce były chłodne, wiatr wiał, a ta bielizna super się sprawdzała. Ja bym poleciła tobie coś takiego kupić, jeśli zamierzanie nocować.
#2016-10-19 06:39:53 

JasonXXX

Użytkownik

Siemka. Ubranie? Na wyprawy raczej buty trekkingowe są najbardziej istotne, zobacz sobie takie coś, a nie majty. Ważne by miały odpowiedni przyczepność. Niestety ale tutaj zwykłe trampki nie wystarczą.
#2016-10-19 09:05:54 

śluza

Użytkownik

Nie znasz się, ja także od wielu lat przechadzam się po takich górskich terenach i bielizna termo aktywna jest bardzo ważna. Odsyłam cię do sklepu z takimi produktami napieszo.pl. Znajdziesz tam odpowiednią odzież w całkiem dobrych cenach, więc przygotuj się. Najgorsze jest to jak ktoś nieprzygotowany idzie na wyprawę, wtedy wszyscy są nieprzygotowani, bo wciąż trzeba temu jednemu pomagać itp.
#2016-10-19 10:25:40 

szok

Użytkownik

Święta racja. Grunt to przygotowanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015