#2016-11-03 03:49:58 

daVidoVa

Użytkownik

Nigdy bym nie pomyślała, że wyposażanie pokoju dzieci może być takie trudne. Zawsze mi się to kojarzyło z przyjemnością i w ogóle, takie to było proste i fajne… Teraz moje córeczki są już trochę starsze, nie chcą spać w jednym łóżku ze sobą, a mają jeden pokój i trzeba to jakoś tak rozwiązać, żeby się wszystkim podobało…
#2016-11-03 06:01:03 

MaTaHaRi

Użytkownik

Doskonale rozumiem Twoje dylematy koleżanko. U mnie dokładnie taka sama sytuacja byłą jeśli pamiętam. Ale są pewne rozwiązania, które może zastosować. I nie będą musiały spać ze sobą, a Ty nie będziesz musiała przy tym kupować większego mieszkania. :P Wszystko się da logicznie załatwić
#2016-11-03 06:33:30 

cronicarca

Użytkownik

Jak na razie to ja żadnej logiki w tym nie widzę, bo chyba je będę kładła jedna na drugą. Jeszcze każda chce swoje biurko, swoje szafy. Ech panienki takie już rosną że to się w głowie nie miesci. No ale coż, rodzice są po to podobno, żeby swoim dzeciom usługiwać… :P
#2016-11-03 09:03:20 

MaTaHaRi

Użytkownik

No logika jest taka, że można po porstu zainwestować w łóżko piętrwoe. Na przykład na stronie http://bedlayn.pl/5-lozka-pietrowe mają całkiem ciekawey wybór. Polecam się tym zainteresować a Twoim córkom się to na pewno spodoba ;) No moim się bynajmniej spodobało
#2016-11-03 09:26:17 

cronicarca

Użytkownik

Rzeczywiście widzę, że te rozwiązania są nawet całkiem ciekawe. Nigdy nie myślałam że znajdę łózka dla dzieci tanio aż tak jak tutaj. No w każdym bądź razie bardzo się cieszę, że mi dałaś ten link i mogę sobie tam trochę poszperać. Na pewno wybiorę coś dla swoich pociech
#2016-11-03 10:59:29 

MaTaHaRi

Użytkownik

Widzisz, no mówiłam, że jakieś rozwiązanie na pewno się znajdzie ;) Zyczę powodzenia z pozostałymi rzeczami :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015