#2016-11-23 23:27:02 

Poznańczyk14

Użytkownik

Hej! Co sądzicie o różnych technikach i ćwiczeniach mających na celu trenowanie umysłu, wykorzystywanie swojego potencjału i skuteczne osiąganie wyznaczonych celów? Uważacie, że ich stosowanie pozytywnie wpływa na człowieka czy raczej czyni z niego swego rodzaju maszynę goniącą za sukcesem i dążącą do doskonałości?
#2016-11-24 01:15:15 

charlie

Użytkownik

Hmmm… Widać, że podchodzisz do takich kwestii jak programowanie własnego umysłu bardzo sceptycznie. Ja już trochę siedzę w tej tematyce i nie widze nic złego w stosowaniu ćwiczeń i technik nastawionych na uwalnianie własnego potencjału. Sprawdzone sposoby generowania pomysłów, kontroli własnych myśli i odpowiednie podejscie do życia bardzo przydają się na codzień w wielu różnych sytuacjach. Nie widze nic złego w mądrym i skutecznym osiąganiu własnych celów, oczywiście bez jakiegokolwiek krzywdzenia innych osób. Gdy człowiek osiąga to co sobie wyznaczył w życiu, zazwyczaj czuje się spełniony i szczęsliwy.
#2016-11-24 04:02:21 

blasfemia1488

Użytkownik

Ja również postawiłam na samorozwój i korzystam ze sprawdzonego poradnika, który uczy jak osiągnąć cel współpracując z własną podświadomością i wychodząc poza własne ograniczenia. Nie ma tutaj mowy o szaleńczym pędzie za sukcesem, ale raczej o przemyślanych działaniach popartych wiedzą i konsekwencją oraz niezłomnej postawie w momentach kryzysu.
#2016-11-24 06:04:46 

Poznańczyk14

Użytkownik

Wydaje mi się, ze to jednak nie jest dla każdego. Trzeba być raczej osobą silną psychicznie, przebojową i nie bojącą się wyzwań, żeby móc konsekwentnie dążyć do celu.
#2016-11-24 08:21:41 

blasfemia1488

Użytkownik

A może wystarczy zmienić nieco myślenie na swój temat i spojrzec na siebie z innej perspektywy? Nie jak na osobę słabą psychicznie i nieradzącą sobie z problemami, tylko jak na kogoś o dużym potencjale i różnych możliwościach? Dobra literatura na temat samorozwoju i treningu umysłu pozwoli Ci odpowiednio wpłynąć na postrzeganie siebie. No a jeśli uważasz, że to nie wystarczy, to może powinieneś porozmawiać z psychologiem lub coachem?
#2016-11-24 08:39:53 

Poznańczyk14

Użytkownik

Zastanowię się nad tym. W każdym razie dzięki za poradę, może rzeczywiście powinienem nieco zmienić swój punkt widzenia na różne sprawy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015