#2016-12-05 22:32:18 

daVidoVa

Użytkownik

Jako, że jestem jedną z wielu kobiet, które kochają buty przy okazji szukam też ich dostawców. Wiem, wiem, że są sklepy i można stacjonarnie kupić, ale ja nie mam czasu na bieganie po sklepach i sprawdzanie dostępności. Ja muszę mieć pewne miejsce, gdzie nowości są praktycznie codziennie. Dziewczyny macie takie miejsca?
#2016-12-05 23:59:01 

MaTaHaRi

Użytkownik

Chyba wszystkie kochamy buty…Ja akurat przy zakupie butow bardzo się relaksuje i wiem, że po takich zakupach nie jestem już taka jak wczesniej. Po prostu staje się bardziej wyluzowana. Ale faktycznie z tym bieganiem po sklepach to ciezka sprawa, jakby co to tez szukam dobrego sklepu.
#2016-12-06 01:06:35 

trzydziestyczwarty

Użytkownik

Mimo, ze nie jestem kobietą, to wiem, gdzie takie zakupy możecie zrobic. Zajrzyjcie tutaj https://splendear.com/ona/buty?manufacturer=11, na pewno nie pozałujecie. Co się tyczy asortymentu to na wirtualnych polkach są przede wszystkim nowości swiatowych producentów, o które warto powalczyć.
#2016-12-06 04:03:22 

daVidoVa

Użytkownik

Ekstra klasa, świetna oferta. Przyznam szczerze, że wcześniej takich wzorów to nie widziałam. Są tam buty na każdy sezon z tego co widzę. Dzisiaj spotykam się z moja przyjaciółką i przy lampce wina mamy zamiar troche poszperac w tej ofercie. W przyszłym tygodniu buciki będą u mnie na pewno.
#2016-12-06 04:49:33 

cronicarca

Użytkownik

Ja tak tylko na chwilę się wtrącę, bo wiem co to za bol szukac butów, szczególnie w mniejszych miejscowościach. O ile w dużych tuych sklepów jest dość dużo, o tyle w małych miastach jest zwykle jeden czy dwa, z ofertą taką, że szkoda gadać. A w takim sklepie to człowiek dopiero odżyje :))))
#2016-12-06 07:22:49 

daVidoVa

Użytkownik

Zgadzam się z Tobą. Na każdą okazję są tutaj buty. O zobacz to nie kobieta, tylko facet dał nam ten namiar. Bardzo Ci kolego dziękujemy. Twoja dziewczyna pewnie często korzyta z takiego sklepu, skoro zapadła Ci w pamięć.
#2016-12-06 09:20:31 

trzydziestyczwarty

Użytkownik

No ma to szczęście, że na taki skarb trafiła…Tak poważnie to czasami kupuje tam również dla siebie, bo to przeciez sklep bez podziału płci, towar jest zarówno dla panów, jak i pań.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015