#2016-12-06 09:35:52 

KasiaXXX

Użytkownik

Dzień dobry. Jaka u Was pogoda? U mnie deszczowo. A „deszczowo” nie tylko u mnie, ale tez mojej matki, która nie trzyma już moczu. Czy mogę kupować wkładki urologiczne - ABA MEDICA S.A. ma je akurat w świetnej cenie, więc chętnie bym się w nie zaopatrzyła. Ostatnio byłam w mojej miejscowej aptece i jak zobaczyłam ceny, to mi szczęką normalnie opadła. A patrzę tutaj i się okazuje, że cena jest nawet całkiem spoko. To tak warto czy jak? Kupować czy nie?
#2016-12-06 10:47:07 

maska

Użytkownik

No pewnie, że kupować. Jak są to brać. Do tego weź jeszcze kosmetyki Seni Care - ABA MEDICA S.A. bo na tego typu problemu naprawdę się świetnie sprawdzają. Tutaj nie ma co czekać, tylko po prostu kupować i się nie rozglądać. Taniej nie kupisz, a już zwłaszcza nie w twojej lokalnej aptece. Ja tam teraz też ze strony http://abamedica24.pl/47-ponczochy-veera kupiłam takie świetne pończochy na żylaki, bo już nie mogę na nogi wytrzymać. A tak to przynajmniej jest człowiekowi lżej i przyjemniej, jak sobie założy. Nie boli i jeszcze do tego jest pewność, że się nowe żylaki nie pojawią
#2016-12-06 12:19:07 

KasiaXXX

Użytkownik

To chyba też sobie muszę kupić takie pończochy. Teraz widzę podkolanówki przeciwżylakowe Veera - abamedica24.pl rzeczywiście je ma w dobrej cenie. W sumie to ja częściej noszę same takie podkolanówki niż pończochy, więc może się zastanowię nad kupnem tego. A opłaca się to rzeczywiście. U mnie jest teraz w aptece takie specjalne stoisko z tego typu rzeczami i tam a stach jest na to patrzeć
#2016-12-06 13:46:18 

maska

Użytkownik

No wiadomo, ceny tego w aptekach mogą być straszne. No na szczęście są sklepy takie jak ten, gdzie rzeczywiście można trafić na bardzo ciekawe okazje i bez problemu sobie wszytsko zakupić w cenach, które sacąłkiem satysfakcjonujące ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015