#2016-12-09 06:50:23 

maska

Użytkownik

Cześć pytanie jw. co zrobic, zeby płacic mniejsze rachunki za prąd, może ktos z was ma na to jakiś patent bo przyznam, ze mnie to dobija a z miesiąca na miesiąc płacę coraz więcej?
#2016-12-09 08:38:10 

śluza

Użytkownik

muszę ci powiedziec, ze od kąd tradycyjne zarówki wymienilismy na nowoczesne oprawy ledowe rachunki płacimy mniejsze, takie zarówki są droższe, ale w porównaniu z ich żywotnoscią to w ogólnym rozrachunku sie opłaca, dla w ogrodzie w tego typu lampach czy tych stojących czy tych trawnikowych tez warto wymienic żarówki na ledowe, zauważ też, że np. jeśli chodzi o oprawy uliczne to w miastach tez wymienia sie je na ledowe bo jest taniej i jest większa możliwość regulacji.
#2016-12-09 11:18:06 

gargulec

Użytkownik

jak już mowa o oświetleniu ledowym to poleciłbym kupno żarówek g4, pozwalają one zaoszczędzić na rachunkach za prąd, gwarantuję, że jeśli je zamontujesz to szybko zwrócą ci się koszty zakupu!!!
#2016-12-09 13:07:36 

śluza

Użytkownik

jeszcze dodam, ze jest opraw ledowych w przystepnych cenach to tez zalezy do jakiego pomieszczenia, do łazienki zawsze optowałam za natynkowym oświetleniem Led ściennym lub sufitowym to swietnie wyglada ale chyba nie jestem zbyt orginalna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015