#2016-12-11 23:13:25 

cronicarca

Użytkownik

Witam wszystkich korzystających z forum. Mam problem z szambem, a konkretniej z jego wyborem. Nie wiem jakie jest najlepsze. Jedni polecili mi plastikowe, inni zdecydowanie uważają, że nic prócz betonowych się nie sprawdza. Sama mam już mętlik w głowie z tym, i chciałabym poznać wasze zdanie. Proszę o jakieś poważne porady i nie nabijajcie się ze mnie, mąż w delegacji to ktoś musi się zając sprawami męskimi ;D Pozdrawiam
#2016-12-12 01:14:08 

szok

Użytkownik

Tutaj zawsze wszyscy poważni więc nie masz się czego obawiać. Ja też niegdyś miałem podobny problem. Wydaje mi się, że są najlepsze ekologiczne zbiorniki na szambo. Takie wykonane z betonu bez dna. Mówię, bo sam mam takie i póki co od kilku lat nie narzekam. U znajomych też nic się niepokojącego z tym nie dzieje.
#2016-12-12 01:47:45 

studnia

Użytkownik

Witajcie. Ja tez miałam podobnie. Ostatecznie wygrał betonowy zbiornik na szambo z Tych. Tam kupowaliśmy. Przywieźli. Zamontowane jest, sprawdza się. Nic się nie dzieje. Tylko z tą różnicą, że my mamy z dnem. Wtedy nic się nam od innych nie dostaje do szamba. Wszystko ma swoje plusy i minusy.
#2016-12-12 04:13:13 

charlie

Użytkownik

Witam. Ja poleciłbym szambo betonowe średniej pojemności. Podaję link do dobrej firmy gdzie można takowe kupić http://fabeton.pl/oferta/szamba-betonowe/swietokrzyskie/wachock/. Moi znajomi kupowali stamtąd i byli zaskoczeni niższą ceną. Spodziewali się więcej.
#2016-12-12 05:51:52 

MaTaHaRi

Użytkownik

to podobnie jak u mnie, ale z tą różnicą, że kupowałam z Rybnika :D z resztą jeszcze mam link do ich strony z której korzystałam http://fabeton.pl/oferta/szamba-betonowe/slaskie/rybnik/. Betonowe są najlepsze bo s odpowiednio obciążone. To waży kilka ton. Plastikowe szamba są może łatwiejsze w transporcie, ale jest możliwe, że przy nieodpowiednim obciążeniu mogą wydostać się na zewnątrz wypchnięte przez wody gruntowe.
#2016-12-12 06:19:50 

Poznańczyk14

Użytkownik

Co racja to racja, ja tez nie ryzykowałbym z plastikowymi.
#2016-12-12 08:45:50 

daVidoVa

Użytkownik

Witam wszystkich. My też mamy zbiornik z tej firmy i jesteśmy zadowoleni. Przywieźli nam go bez problemu, mimo że to wielkie i ciężkie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015