#2016-12-20 02:32:30 

studnia

Użytkownik

Witam serdecznie. Poszukuje dla swojej firmy, którą prowadzę w Warszawie biura oferującego usługi księgowe. W związku z tym, że nie posiadam w firmie własnego biura księgowego zależy mi na kompleksowej obsłudze księgowej przez profesjonalną firmę w atrakcyjnej cenie. Czy ktoś z Was może mi polecić jakieś sprawdzone biuro?
#2016-12-20 03:47:43 

śluza

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej i kilka lat temu poszukiwaliśmy dobrego biura rachunkowego do prowadzenia księgowości. Zdecydowaliśmy się na biuro z Warszawy, którego ofertę znajdziesz pod tym adresem: http://www.akvirtus.com.pl/dla-wspolnot-mieszkaniowych wraz ze wszelkimi informacjami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, dlatego serdecznie Ci ich polecam. Już kilka lat z nimi współpracujemy i zdecydowanie mogę stwierdzić, że są bardzo profesjonalni i rzetelni.
#2016-12-20 05:53:41 

charlie

Użytkownik

Witam, także polecam wspomniane przez moją poprzedniczkę biuro. Podobnie jak ty nie posiadam w swojej firmie biura księgowego, dlatego zdecydowałem się skorzystać z ich usług i jak na razie efekt jest bardzo dobry. Wypełniają swoje obowiązki bardzo dobrze i terminowo. Co do cen jestem bardzo zadowolony.
#2016-12-20 06:51:35 

MaTaHaRi

Użytkownik

Witam wszystkich. Jeżeli chodzi o biuro księgowe w Warszawie to zdecydowanie polecam to: http://www.akvirtus.com.pl/ksiegowosc - profesjonalna i kompleksowa obsługa księgowa dla każdej firmy. Rzetelnie i solidnie wykonują swoje obowiązki. Wcześniej korzystałam z innego biura księgowego i mam bardzo duże porównanie, dlatego z czystym sumieniem polecam Ci właśnie ich.
#2016-12-20 08:04:13 

trzydziestyczwarty

Użytkownik

Dzień dobry. Ja i wielu moich znajomych, którzy prowadzą swoje interesy korzystamy właśnie ze wspomnianego biura rachunkowego. Każdy z nas działa praktycznie w innej branży, co nie stanowi żadnego problemu dla tego biura. Należycie wypełniają powierzone im zadania i są bardzo profesjonalni w swoim fachu.
#2016-12-20 10:05:07 

gargulec

Użytkownik

Witaj, również bardzo polecam wspomniane biuro. Księgowość prowadzą na bardzo wysokim poziomie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015