#2017-01-02 05:07:36 

charlie

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Dzisiaj odeszła od nas nasza ukochana babcia, która była dla mnie nie tylko drugą matką, ale także bratnią duszą, najlepszą przyjaciółką, prawdziwym oparciem i powodem do uśmiechu każdego dnia. Smutek miesza się z zadumą i szczęściem, że babcia mogła dożyć tak sędziwego wieku – 99 lat. Szukam kwiaciarni, która zadba o to, by pogrzeb babci był piękny, aby pożegnać ją tak jak należy. Pomożecie mi?
#2017-01-02 07:24:03 

blasfemia1488

Użytkownik

Przede wszystkim to moje kondolencje. Rzadko spotyka się tak wrażliwych mężczyzn, w dodatku tak związanych z poszczególnymi członkami rodziny. To wyjątkowa relacja.
#2017-01-02 08:42:22 

cronicarca

Użytkownik

Również współczuję, przeszłam ostatnio coś podobnego. FirmaMałgorzata.pl zajmuje się florystyką pogrzebową, także więcej informacji możesz uzyskać bezpośrednio na stronie internetowej. Masz tam podaną siedzibę kwiaciarni oraz drogi, za pośrednictwem których możesz się skontaktować z właścicielem.
#2017-01-02 10:20:07 

MaTaHaRi

Użytkownik

Kwiaty możesz zamówić przez Internet, pod linkiem: http://firmamalgorzata.pl/zamow-kwiaty/. Istnieje też opcja zamówienia telefonicznego. Siedziba kwiaciarni to Istebna, znajduje się niedaleko mnie. Często kupowałam tam kwiaty, na różne okazje.
#2017-01-02 10:50:46 

Poznańczyk14

Użytkownik

Firma ta dostarczyła mi przepiękne wieńce pogrzebowe. Od tej pory dbam o to, by grób mojej babci nigdy nie był pusty, a żeby zawsze znajdowały się tam świeże kwiaty i palące się znicze. Babcia będzie istnieć w Twojej pamięci zawsze. To piękne, że chcesz jej urządzić godny pogrzeb. Ze świecą szukać takiego wnuka.
#2017-01-02 12:49:21 

charlie

Użytkownik

Dziękuję Wam za ciepłe słowa i za polecenie kwiaciarni. Cieszę się, że nie musiałem daleko szukać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015