#2017-01-05 03:55:46 

śluza

Użytkownik

Cześć wszystkim! Razem z mężem po wieloletniej tułaczce zagranice i ciągłym odkładaniu pieniędzy nareszcie uzbieraliśmy satysfakcjonującą sumę, dzięki której będziemy mogli wybudować swój własny dom! No właśnie i tutaj zaczynają się schody, nie jesteśmy pewnie jaki rodzaj wybrać. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? Albo w jakimkolwiek stopniu ogarnia temat?
#2017-01-05 06:22:15 

kejs

Użytkownik

Jaki rodzaj? A t dom to jakiś specjalny gatunek owoca? A może drzewa? Jak dla mnie takimi rzeczami powinien interesować się i załatwiać facet. Bez szowinizmu, męska rzecz i tyle.
#2017-01-05 07:49:26 

cronicarca

Użytkownik

Ojj nie czepiaj się, ma prawo nie znać się na architekturze :P Chodziło jej zapewne o projekty domów drewnianych, lub betonowych, czy jeszcze innych… sama się nie znam, ale przynajmniej się nie czepiam. Szacunek za wytrwałość i pracowitość, obyście byli zadowoleni ze swojego przyszłego domu ;)
#2017-01-05 08:39:14 

śluza

Użytkownik

Dziękuję ;) Właściwie to w tym temacie tak raczkuję, że zapomniałam w ogóle, że powinno się zacząć planować od załatwienia gotowego projektu domu, cóż, człowiek uczy się całe życie. Jeżeli chodzi o RODZAJ :P to bardziej zastanawialiśmy się nad czymś bardziej nowoczesnym. Mój mąż aktualnie jest zagranicą i nie może się tym zająć, więc proszę się nie czepiać. Po powrocie chciałabym żeby miał czas na chwilę wypoczynku przed budową.
#2017-01-05 11:05:51 

cronicarca

Użytkownik

Szanowna koleżanko Internet nie gryzie :P Wystarczy poświęcić kilka chwil i poszperać tu i ówdzie. Z tego co się orientuję to projekty nowoczesnych domów możesz zamówić na stronie: invest-center.eu mają bardzo szeroką ofertę różnych domów, (mi osobiście podobają się takie z poddaszem http://invest-center.eu/budynki-mieszkalne/projekty-domow-z-poddaszem/ )i wydaje mi się, że znajdziesz coś dla siebie i męża ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015