#2017-01-10 05:29:38 

cysterna1992

Użytkownik

Szukamy w tej chwili do naszej firmy nowej wycinarki laserowej, bo stara odmówiła posłuszeństwa, chociaż byliśmy bardzo zadowoleni przez wiele lat. No ale nawet najbardziej nowoczesny sprzęt (jak kupowaliśmy to był prawdziwy hit na rynku) prędzej czy później zużywa się. Sprzęt będzie używany do pracy z różnymi gatunkami stali, konieczna będzie bardzo duża precyzja. Jeśli ktoś kupował coś ostatnio, to bardzo by mi się przydała każda rada.
#2017-01-10 06:04:34 

szok

Użytkownik

Teraz tylko technika światłowodowa jest w cenie! Takie modele są najbardziej energooszczędne więc inwestycja się bardzo szybko zwraca.
#2017-01-10 08:29:35 

kejs

Użytkownik

U mnie na produkcji też zamontowali taką na światłowód. Dobrze się sprawdza i ja jako operator mam mało roboty bo właściwie tylko klikam na ekranie i wszystko za mnie robi maszyna. Żyć nie umierać, płacą mi za kilka kliknięć na partię towaru :)
#2017-01-10 08:48:11 

charlie

Użytkownik

Jak chcesz jakiejś konkretnej marki, to ja bym polecał zdecydowanie sobie sprawdzić sklep seron.pl. U nich właśnie takich wycinarek laserowych na najnowszą technologię to jest sporo do wyboru. Na stronie http://seron.pl/oferta/sklep/wycinarki-fiber/ będziesz miał wszystko ładnie wypisane.
#2017-01-10 09:27:49 

gargulec

Użytkownik

Osobiście też miałem okazje już testować wycinarkeFiber i bardzo dobra jest. Bije na głowe starsze typu wycinarek co do dokładności
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015