#2017-01-11 06:42:28 

blasfemia1488

Użytkownik

Hejka wszystkim. Ostatnio na dość poważnym bankiecie zaliczyłam wpadkę, ponieważ pomyliłam produkty biobójcze z bakteriobójczymi. Nie słyszałam nigdy o takim określeniu, jak produkty biobójcze. Korzystaliście kiedyś z takich? Gdzie mogę dowiedzieć się wiecej na ich temat? Tylko proszę bez hejtów, chyba mam prawo czegoś nie wiedzieć ;). Pozdrawiam!
#2017-01-11 07:28:42 

cronicarca

Użytkownik

Ja też pierwsze słyszę, przyznam szczerze. Nie martw się, człowiek uczy się na błędach przecież, nie musisz być we wszystkim perfekcyjna. Nikt nie jest.
#2017-01-11 09:16:44 

szok

Użytkownik

A byś się zdziwiła, ile jest rodzajów takich produktów biobójczych! Pod adresem: http://www.specchem.eu/produkty-biobojcze.html dowiesz się więcej na ich temat i przekonasz się, że tylko nazwa Ci nic nie mówi. Na pewno spotkałaś się z produktami biobójczymi nie jeden raz, w różnych sytuacjach.
#2017-01-11 11:27:36 

kejs

Użytkownik

Nie tyle co korzystałem z nich, co sam wypuszczam takie na rynek. Firma Specchem pomogła mi wejść w biznes i dzięki temu obracam się w branży produkcyjnej już dość pewnie i swobodnie. Firma ta pomogła mi zarejestrować produkt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015