#2017-01-13 04:44:50 

śluza

Użytkownik

Cześć wszystkim. W szkole średniej, a później na studiach, naiwnie sądziłam, ze stres w moim życiu skończy się wraz ze skończeniem edukacji. Teraz mam swoją firmę i uważam, że stres znany mi ze szkoły był niczym, w porównaniu z tym, co przeżywam obecnie. Najwięcej stresów, niepokoju i wątpliwości przynosi mi sporządzanie dokumentacji cen transferowych. Trzeba się za to niebawem wziąć, ale jak tylko o tym pomyślę – żyć się odechciewa. Też tak macie? Czy Może dla Was jest to temat przyjemny?
#2017-01-13 06:12:46 

maska

Użytkownik

Zawsze marzyłam o otwarciu własnej działalności gospodarczej powiązanej z branżą odzieżową, niestety jednak wszystkie te formalności w postaci konstruowania dokumentów, kontakty z urzędem skarbowym, przerażały mnie na tyle, że postanowiłam dać sobie spokój.
#2017-01-13 07:35:05 

szok

Użytkownik

Nawet pracując na etat u innych ludzi, masz do czynienia z urzędem skarbowym, czy tak nie jest? Dlatego sądzę, że jeśli masz porzucać marzenia o własnej działalności gospodarczej, tylko z powodu obaw przed podatkami i finansami to.. no, nie do końca jest to rozsądne. Nie poddawajcie się!
#2017-01-13 08:12:55 

Poznańczyk14

Użytkownik

Na stronie DokumentacjePodatkowe.pl możesz skorzystać nie tylko z innowacyjnego programu online, który ułatwi Ci czynności, które napełniają Cię przerażeniem. Możesz skorzystać z wersji testowej. Ponadto, na stronie internetowej którą przytoczyłem wyżej, możesz skorzystać z formularza kontaktowego. Doradztwo w chwilach niewiedzy to prawdziwe lekarstwo.
#2017-01-13 08:56:08 

TUR

Użytkownik

Możesz równie dobrze skorzystać z gotowego wzoru: https://dokumentacjepodatkowe.pl/info/wzor-dokumentacji-cen-transferowych , wówczas sporządzanie dokumentów będzie prostsze i mniej stresujące. No i mniej miejsca na popełnienie jakiegoś głupiego błedu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015