#2017-01-19 04:38:52 

śluza

Użytkownik

Witam. Zastanawiam się nad wirtualizacją zasobów IT w mojej firmie. Podobno takie rozwiązanie jest coraz powszechniej stosowane. A Wy co sądzicie na temat jego wdrożenia?
#2017-01-19 07:35:17 

gargulec

Użytkownik

Wdrożenie rozwiązania, jakim jest wirtualizacja zasobów IT, wydaje mi się bardzo dobrym posunięciem. Jego główną zaletą jest zwiększenie efektywności wykorzystania sprzętu komputerowego. Wirtualizacja serwerów umożliwia uruchomienie na jednym komputerze wiele serwerów wirtualnych. A wprowadzenie wirtualnych zasobów sprzętowych przekłada się na zmniejszenie fizycznej liczby urządzeń w danej firmie. O tych i innych zaletach wirtualizacji można przeczytać na stronie internetowej http://www.indata-solutions.pl/wirtualizacja-zasobow-it-vmware. Jest tam mowa również o najnowszych narzędziach służących do realizacji tego projektu oraz do zarządzania zwirtualizowanym środowiskiem.
#2017-01-19 09:45:50 

JasonXXX

Użytkownik

Ja również polecam wirtualizację zasobów IT. W mojej firmie została ona przeprowadzona całkiem niedawno, ale od razu zauważyłem zalety wdrożenia takiego rozwiązania.
#2017-01-19 11:34:06 

śluza

Użytkownik

Dzięki. Czytam własnie o tych zaletach wirtualizacji i jestem coraz bardziej przekonana, by wdrożyć takie rozwiązanie w moim przedsiebiorstwie. A czy możecie polecic mi jakichs specjalistów zajmujacych się wirtualizacją środowiska IT?
#2017-01-19 13:14:21 

gargulec

Użytkownik

Moim zdaniem warto nawiązać współprace ze spółką INDATA SOLUTIONS, która oferuje szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań z zakresu wirtualizacji serwerów. Umożliwiają one wykorzystanie starszych aplikacji i łatwe przeniesienie ich do nowego środowiska. Dzięki temu można będzie zapewnić ciągłość dotychczas działającej infrastruktury.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015