#2017-02-06 00:19:01 

JasonXXX

Użytkownik

Witam wszystkich. Mega po prostu zawaliłem sprawę, bo moim telefonem bawił się mój bratanek i usunął mi strasznie dużo zdjęć i filmów z mojego telefonu. To mega kłopotliwe, bo jednak to były takie zdjęcia i filmy, których kopii nie miałem, a bardzo dużo dla mnie znaczą. Są tam sentymentalne rzeczy i coś, co jednak nie można przełożyć na wartość. Stąd chciałbym odzyskać te dane, tylko pytanie teraz jak? liczę na to, że mi jednak coś doradzicie, bo nie mam kompletnie pomysłu co robić. Z góry dziękuję i serdecznie pozdraiwam!
#2017-02-06 02:05:50 

Matador

Użytkownik

Chłopie, sam nic nie zrobisz.. najlepiej zgłosić się do profesjonalnej firmy takiej jak http://datadetect.pl/ która zajmuje się odzyskiwaniem tego typu danych. Mi potafili odzyskać dane które dawno temu zostały usunięte z dysku. Zrobili to szybko i za małe pieniądze jak dla mnie i wydaję mi się, że też rozsądnie będzie jak po prostu się do nich zgłosisz. Pozdrawiam!
#2017-02-06 02:59:00 

daVidoVa

Użytkownik

No fajna ta stronka… widzę, że odzyskują dane z kart sim: http://datadetect.pl/odzyskiwanie-danych/z-karty-sim ;) extra sprawa! Chyba też się do nich zgłoszę bo mam podobny problem, że utraciłam sporo ważnych danych, kontaktów z telefonu i strasznie źle przez to się czuję..
#2017-02-06 04:29:49 

gargulec

Użytkownik

Coś słabo dbacie o swoje telefony w takim wypadku :P ja nigdy nie usunąłem niczego przez przypadek.. trzeba po prostu uważać.
#2017-02-06 05:34:31 

studnia

Użytkownik

Czasem wystarczy chwila nieuwagi albo tak jak autor opowiedział, ktoś inny usunie coś i problem gotowy.
#2017-02-06 05:50:05 

charlie

Użytkownik

Kurde, czyli jest nadzieja dla usuniętych rzeczy? To może też napiśzę do nich bo bardzo by mi się przydało odzyskać dane z dysku! Szczególnie, że to zdjęcia ze szkoły i jak znikną to już na zawsze, bo nie będę miał od kogo je zabrać
#2017-02-06 08:23:53 

Poznańczyk14

Użytkownik

Fajna ta firma odzyskująca dane, podoba mi się ich strona. Ciekawe czy z kamery też potrafiliby odzyskać?
#2017-02-06 10:32:09 

trzydziestyczwarty

Użytkownik

No przecież na kamerze używać karty pamięci xD także nie ma różnicy.. ze wszystkiego odzyskują, przecież mają napisane..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015