#2017-02-14 00:22:30 

cysterna1992

Użytkownik

Hej, pracuje i studuje jednoczesnie i nie mam za bardzo czasu na zbieranie materialów do pracy dyplomowej, dlatego chciałbym skorzystac z profesjonalnej pomocy, jaka jest cena za pomoc przy pisaniu pracy dyplomowej?
#2017-02-14 01:18:29 

szok

Użytkownik

Oj kolego za malo szczególów podałeś, przecież jest wiele czynników które decydują o cenie, nie powiedziałaś na jakim kierunku studiujesz na jaki temat będzie pisana praca.
#2017-02-14 02:21:51 

OpenCaskeT

Użytkownik

Z tego co się orientuję, to minimalna cena za strone wynosi 15 złotych, a reszta to rzeczywiście zalezy od kierunku studiów jak obszerna ma być praca i czy to ma być ekspres czy nie. Najlepiej jednak zajrzyj na http://e-praca-dyplomowa.pl/cennik/ i sam poczytaj co i jak, dowiedz się na jakie zniżki możesz liczyć albo wyslij zapytanie przez formularz kontaktowy i w 15 minut otrzymasz zwrotnego maila z wyceną pracy dyplomowej.
#2017-02-14 04:29:41 

cysterna1992

Użytkownik

Faktycznie powinienem zacząć od kierunku studiów, otóz studiuje mechanikę i budowę maszyn, wiem ze to niełatwy kierunek ale może mogę liczyc na pomoc.
#2017-02-14 06:25:54 

kejs

Użytkownik

Jasne polecam serwis E Praca Dyplomowa, który tworzą fantastyczni i bardzo kreatywni ludzie, którzy pomagają w pisaniu prac magisterskich inżynierskich licencjackich a nawet doktorskich. Pomoga ci nawet wymyslic temat pracy jeśli masz z tym problem, mają duże doświadczenie w zbieraniu materiałow, pisaniu konspektów, podpowiedza ci jak korzystać z tekstów źródłowych itp. Zresztą o tym wszystkim możesz poczytać na http://e-praca-dyplomowa.pl/kierunki/, wiedz też ze ponadto pomagają oni, oprócz pomocy w zbieraniu materiałów, także w redagowaniu pracy, korekcie i w formatowaniu.
#2017-02-14 06:54:16 

blasfemia1488

Użytkownik

No fajnie, ale ja na przykład potrzebuję napisać prace dyplomową w języku angielskim, czy ktos mi powie czy moge liczyc również na pomoc ze strony tego zespołu?
#2017-02-14 09:40:54 

cronicarca

Użytkownik

Czy pomagają w pisaniu pracy w języku angielskim i jaki jest cennik takiej pracy dyplomowej to ci nie powiem, ale w każdym przypadku cena jest ustalana indywidualnie, wyslij maila z zapytaniem a szybko otrzymasz odpowiedź.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015