#2017-02-21 20:48:04 

kejs

Użytkownik

Z uwagi na fakt, że bardzo wielu zaproszonych gości pochodzi z województwa kujawsko pomrskiego, swoje wesele organizuje właśnie w tym województwie. Będzie to zdecydowane ułatwienie logistyczne, dla tych wszystkich wujów, cioś, kuzynów i tak dalej. Ale muszę jeszcze jakiegoś grajka z okolic znaleźć, żeby mi zbyt dużo kosztów nie porobił. Polecicie kogoś?
#2017-02-21 23:31:08 

charlie

Użytkownik

Rozumiem, że z tymi kosztami to o dojazed i ewentualne nocownie chodzi? Niby sprawa prosta, ale zarazem trudno, jeśli chodzi o polecenie kogoś konkretnego. Zawsze się o takich sprawach rozmawia, ale człowiek nie zapamiętuje takich szczegółów.
#2017-02-22 01:35:04 

kejs

Użytkownik

No właśnie nie zapamiętuje wcale, a czasami takie informacje są niezbędne, jak w moim przypadku.
#2017-02-22 04:15:37 

blasfemia1488

Użytkownik

Panowie mam dla Was bardzo dobre informacje, znam jednego dja, który na pewno będzie Wam odpowiadał. Zajrzyjcie tutaj http://www.dejavuart.pl/dj-kujawsko-pomorskie.html jest to prawdziwa perła na rynku djów w całym kraju. To najlepszy dj na wesele z kujawsko pomorskiego i najtańszy zdecydwoanie...
#2017-02-22 06:43:25 

JasonXXX

Użytkownik

Zachowam sobie ten namiar, bo widzę, że mają kilku speców od rozbawiania publiczności. A ja niedługo organizuje imprezę integracyjną dla pracowników, więc mam nadzieję, że po jedzeniu dobrze zostanie rozręcoan impreza. Dj, który do tej pory występował na naszyh imprezach decyzją pracowników została odesłany ze swoją ofertą.
#2017-02-22 08:09:47 

cronicarca

Użytkownik

No i widzieicie można puszczać muzykę i dobrze i źle. Akurat w przypadku specjalistów z firmy DejavuArt można być zupełnie spokojnym o to, że wszyzstko będzie w porządku. Uczestnicy imprezy będą na pewno zadowoleni.
#2017-02-22 10:57:01 

KasiaXXX

Użytkownik

Dobrze, że pomyślałeś o seniorach na tym weseleu, bo faktycznie osoby w konkretnym już wieku to nie bardzo chcą oddalać się od swojego domu. Tak jest też w mojej rodzinie :))) Wracając do dja, to znam tych gości właśnie z imprez integracyjnych. Mają nie tylko dużą wiedzę o muzyce, ale także dyponują sporym zasobem dodatkowego sprzętu, którym łatwo można rozkręcić imprezę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015