#2017-02-22 02:33:07 

KasiaXXX

Użytkownik

Cześć. Od jakiegoś czasu zastanawiam się, w jaki sposób skutecznie zwiększać swój majątek. Mam odłożona pewną sumę pieniędzy i chciałabym ją jakoś rozsądnie zainwestować. Nie zależy mi na czasie, tylko na realnym zarobku. Zastanawiałam się nad założeniem jakiegoś biznesu, ale w końcu doszłam, że chyba wolałabym powierzyć pieniądze komuś, kto potrafiłby mądrze nimi zarządzać. Słyszałam o firmie Meridian Fund Management SA i zastanawiam się, czy ktoś z Was mógłby napisać o nich coś więcej?
#2017-02-22 02:41:27 

gargulec

Użytkownik

To zależy, co chciałabyś wiedzieć. Mają oni cztery fundusze: lasy polskie, inwestycje selektywne, inwestycje rolne i vivante. Są to inwestycje długoterminowe i charakteryzuje je stabilna stopa wzrostu oraz niskie ryzyko. Doradzą Ci w, co najlepiej zainwestować i, w jaki sposób to robić.
#2017-02-22 02:51:50 

KasiaXXX

Użytkownik

Myślisz, że to się w ogóle opłaca? Jaką mam pewność, że dostane jakiś zwrot z inwestycji?
#2017-02-22 04:04:24 

trzydziestyczwarty

Użytkownik

A skąd my możemy to wiedzieć? :) Nie znamy Twojej sytuacji finansowej, nie wiemy jakim kapitałem dysponujesz. Z tego, co ja wiem to Fundusze Meridian są bezpieczne, ponieważ tak jak pisał kolega powyżej mają stabilny wzrost. Na ich stronie internetowej: http://mfmsa.pl/ znajdziesz szczegółowe informacje Najlepiej, jeśli skontaktujesz się z nimi, to oni przeanalizują Twoją sytuację i najlepiej Ci doradzą.
#2017-02-22 06:20:39 

cronicarca

Użytkownik

Mój mąż aktywnie współpracuje z tą firmą i również oddał im nasze pieniądze do zarządzania. Moim zdaniem to najlepszy sposób, jeśli chcesz bezpiecznie, ale też skutecznie inwestować. Oczywiście ludzie wybierają różne fundusze, jednak nas te przekonały najbardziej. Może to dlatego, że nikt nie obiecuje złotych gór w szybkim czasie.
#2017-02-22 09:15:35 

Poznańczyk14

Użytkownik

Zgadzam się z Tobą. Mnie też najbardziej przekonują fundusze długoterminowe, które niosą za sobą mniejsze ryzyko strat. Lepiej poczekać cierpliwie niż działać na szybko i bez zastanowienia. Szczególnie, jeśli chodzi o duże pieniądze.
#2017-02-22 11:23:07 

KasiaXXX

Użytkownik

Dziękuję Wam za wszystkie rady. Teraz trochę bardziej rozumiem już na czym to polega i, w jaki sposób działa ta firma. Ułatwi mi to podjęcie decyzji, co zrobić z własnymi środkami finansowymi i, gdzie je mądrze inwestować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015