#2017-03-06 05:36:40 

OpenCaskeT

Użytkownik

dziewczynki, bo to do Was głównie pytanie, ostatnio jedna znajoma chwaliła kosmetyki Fresh & Natural. Nie powiem, zaintrygował mnie fakt, że jej skóra zrobiła się bardzo gładka po nich (o ile nie wcisnęła mi kitu i nie była na żadnej odnowie). Powiem szczerze, że sama znalazłam stronę tego sklepu i poczytałam trochę. Podobno są w pełni naturalne, to też prawda?
#2017-03-06 07:40:44 

blasfemia1488

Użytkownik

Skarbie, kupuj bez wahania. To naprawdę bardzo dobre kosmetyki. Sama zmagałam się swojego czasu z cerą trądzikową, używałam chyba najdroższych kremów i nic. Od kiedy zaczęłam stosować kosmetyki Fresh&Natural to moje życie zmieniło się o te 180 stopni! Cera stała się dużo czystsza, już mogłam spokojniej patrzeć w lustro, coś wspaniałego :) I rzeczywiście, z tego co piszą zarówno na stronie, jak i na opakowaniu, składniki są tylko i wyłącznie naturalnie. Żadnych silikonów, sztucznych konserwantów, nic :)
#2017-03-06 09:08:50 

cronicarca

Użytkownik

Dziewczyny, tak sobie rozprawiacie o tej firmie, a może jakiś link byście przynajmniej rzuciły? Chętnie sama bym co nieco o tym poczytała :)
#2017-03-06 10:04:30 

MaTaHaRi

Użytkownik

Cześć! Ja również jestem zadowoloną użytkowniczką tych środków kosmetycznych i już rzucam linka :) Osobiście uwielbiam kąpiele, a te sole http://freshandnatural.pl/produkty/sole/ są przecudowne. Ja sama używam tej z nagietkiem, cynamonem i pomarańczą :) Nie dość, że piękny aromat, to zawsze pełen relaks :)
#2017-03-06 12:23:17 

OpenCaskeT

Użytkownik

Czyi jednak prawdę mówiła… to i ja coś zamowię na próbę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015