#2017-03-07 03:18:37 

Poznańczyk14

Użytkownik

Dzień dobry. Jest taka sprawa, że potrzebuję naklejek na lodówki. Tak mi się jakoś zniszczyła ta lodówka i nie wygląda zbytrłądnie. Poza tym wiecie, jak to jest z dzieciakami. Biegają, rysują po wszystkim co się da i jeszcze do tego trochę niszczą rzeczy. Teraz już trochę podrosły, więc są bardziej ostrożne, ale zniszczona lodówka jednak została. Może znacie jakieś sklepy, miejsca, w których można kupić właśnie taki naklejki, żeby to wszystko pozasłaniać? Chętnie się dowiem :)
#2017-03-07 05:34:45 

daVidoVa

Użytkownik

Ja Ci proponuje, żebyś się udał na stronę naklejkomania.eu i tam zobaczysz jak to wygląda. Ja już wiele razy robiłam zakupy w tym akurat sklepie i wiem, że się wszystko naprawdę dobrze prezentuje tam. Moim zdaniem skromnym nie znajdziesz niczego innego lepszego, bo wszędzie bedizesz miał o wiele dróżej, a tu jeszcze ceny są całkiem przyzwoite, więc zakupy można naprawdę udane zrobić i cały dom sobie fajnie wyposażyć, zrobić i w ogóle. Także polecam Ci tam zajrzeć i zobaczysz, że można tę lodówkę naprawdę fajnie zakryć i ślady działalności dzieci :P
#2017-03-07 06:13:17 

MaTaHaRi

Użytkownik

Moim zdaniem te naklejki na lodówki to jest całkiem fajny pomysł i można w ten sposób zakryć ślady tak jak kolega mówi. A jeszcze na stronie http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas można znaleźć takie obrazy z cytatami i jak ktoś kto to powiesić sobie w kuchni, żeby jeszcze uwagę odwrócić od tej lodówki. Ale z taką naklejką to już nie będzie żadnego prolbemu raczej :P
#2017-03-07 08:40:54 

Poznańczyk14

Użytkownik

Dwie porady w jednym. Bardzo dziękuję. W sumie to chętnie się za tymi rzeczami porozglądam i na pewno coś zrobię, bo jednak wolałbym, żeby w mojej kuchni panował porządek, a te ślady dziecięcej twórczości pochować, bo przecież ile można żyć we wszystkim, co zostało zniszczone w trakcie zabawy. A tak to przynajmniej nie będzie już problemu z tym wszystkim
#2017-03-07 09:58:09 

daVidoVa

Użytkownik

No nie będzie. Także życzę powodzenia w przywracaniu ładu i porządku w domu, a zobaczysz, że będzie Ci się żyło o wiele lepiej i do tego w miłej i przytulnej przestrzeni, która wreszcie będzie jeszcze zachęcała do tego, żeby spędzać w niej czas :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015