#2017-03-09 19:55:24 

TUR

Użytkownik

Hej! Chciałbym kompleksowo wyposazyć swój magazyn i potrzebuję solidnych mebli oraz innych elementów wyposażenia magazynów. Czy znacie godny polecenia sklep oferujący tego typu produkty?
#2017-03-09 22:41:08 

gargulec

Użytkownik

Jak dla mnie najlepszym sklepem, który posiada w swojej ofercie kompleksowe wyposażenie magazynów, jest sprawdzony sklep Estida, którego siedziba znajduje się w Przeźmierowie k. Poznania. Na stronie internetowej tego sklepu znajduje się katalog oferowanych tam produktów. Zamówienie w sklepie można złożyć telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail. Gdy klient nie jest do konca pewny, na który produkt się zdecydować, wówczas pracownicy sklepu służą mu fachowym doradztwem.
#2017-03-10 01:33:19 

TUR

Użytkownik

Własnie zapoznaję się z zamieszczoną w Internecie ofertą tego sklepu i musze przyznac, ze jestem pod wrażeniem. Nie spodziewalem się az tak dużego wyboru produktów do magazynu w korzystnych cenach. Fajnie, że zamówienie w sklepie można złożyć drogą elektroniczną. A jak wygląda tam kwestia związana z transportem zamówionych towarów?
#2017-03-10 03:38:07 

gargulec

Użytkownik

Kwestie dotyczące kosztów przesyłki oraz transportu zamówionego towaru są ustalane indywidualnie. Jest to spowodowane nietypowymi wymiarami oraz wagą sprzedawanych produktów, w związku z czym sprzedawca każdorazowo przygotowuje dla kupującego indywidualną wycenę transportu.
#2017-03-10 05:22:59 

TUR

Użytkownik

Rozumiem. A czy któryś z dostepnych w tym sklepie produktów miałeś okazje już uzytkować? Jeśli tak, to jak oceniasz jego jakość oraz funkcjonalność?
#2017-03-10 08:20:46 

gargulec

Użytkownik

Oczywiście, że użytkowałem różne produkty z tego sklepu i uzytkuję je nadal. W swoim magazynie posiadam zakupione w tym sklepie wózki magazynowe do płyt oraz wózki do transportu ciężkiego, wózki półkowe, nadstawki paletowe, regały magazynowe oraz szafy stalowe. Z jakości i funkcjonalnosci tych produktów jestem bardzo zadowolony. Widac, że są dobrze zrobione, wytrzymałe i ze posłużą mi jeszcze przez długie lata.
#2017-03-10 10:07:11 

TUR

Użytkownik

Aha, to super. W takim razie zdecydowałem, że zrobię w tym sklepie większe zamówienie. Chętnie skontaktuję się z przedstawicielami tego sklepu telefonicznie i zapytam ich o wybór najlepszych rozwiązań do mojego magazynu. Liczę, że poslużą mi fachową radą w tej kwestii.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015