#2017-03-16 00:02:04 

szok

Użytkownik

Cześć Wam wszystkim. Czy orientujecie się może na temat tego czy jest w Gnieźnie skup aut? Bardzo chętnie bym się dowiedział jak to wygląda bo do tej pory mi się jakoś nie udało znaleźć informacji na temat, a jest mi to bardzo potrzebne jednak pilnie
#2017-03-16 02:24:37 

kejs

Użytkownik

A do czego Ci skup aut? Jak chcesz się samochodu pozbyć to możesz po prostu iść na złom i tam sprzedać swoje auto. Bez problemu Ci je przyjmą i nie będziesz miał już więcej żadnych kłopotów samochodem, który gdzieś tam Ci zalega
#2017-03-16 03:05:09 

charlie

Użytkownik

Nie słuchaj kolegi w ogóle i nie popełniaj tego błędu. Nie idź na złom, bo to się w ogóle opłaca. Dostaniesz jakieś marne grosze za samochód, który jest o wiele więcej warty. Poszukaj lepiej naprawdę tego skupu aut i tam uderzaj, to będziesz miał pewność, że jeszcze dostaniesz zwrot kasy i to wyższy niż Ci się wydaje nawet
#2017-03-16 03:43:44 

szok

Użytkownik

No wiem, że na złom się totalnie nie opłaca, dlatego właśnie szukam czegoś, co mi pozwoli na jeszcze odzyskanie kasy. Stąd moje pytanie o ten skup, bo samo nie mogę niczego znaleźć zadowolającego i mam nadzieję, że może Wam się udało już kiedyś coś znaleźć i możecie się pochwalić czymś co znacie :)
#2017-03-16 06:22:50 

Matador

Użytkownik

Moim zdaniem jeśli chodzi o skup aut Gniezno ma tylko jeden słuszny wybór, na który można się zdecydować. Na stronie http://msauto-car.pl/skup-sprzedaz-aut-gnieznie/ się dowiesz jak to wszystko dokładnie wygląda i powinno Ci być jakoś o wiele łatwiej podjąć decyzję na temat sprzedaży auta do takiego skupu
#2017-03-16 07:07:50 

charlie

Użytkownik

No widzisz, kolega Ci tutaj zakurat zaoferował najlepsze rozwiązanie i chwała mu za to, bo naprawdę dobrze Ci widać wróży :) Dogadaj się tam z nimi i zobaczysz, że zarobisz na tym
#2017-03-16 08:23:42 

szok

Użytkownik

Dzięki wielki, mam nadzieje, że rzeczywiście będzie mi się to opłaca i dostanę z tego jakiś zysk jeszcze, żeby dołożyć do nowego auta, które chcę kupić. Bo tak to będzie trochę kiepsko, a szkoda marnować jeszcze cała kasę, która była włożona w to auto
#2017-03-16 10:49:06 

Matador

Użytkownik

No dostaniesz na pewno sporo więcej niż jak gdybyś się decydował na złom, bo tam to w ogóle się nie opłaca samochodów oddawać, a jednak chyba każdemu zależy na tym, żeby jeszcze coś zyskać, no nie? :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015