#2017-03-20 03:06:50 

gargulec

Użytkownik

Cześć! Chciałem się z Wami podzielić namiarami na firmę Dron Academy, która zajmuje się filmowaniem z powietrza. Jakieś pół roku temu zamówiliśmy u nich zrobienie filmu promocyjnego dla naszej firmy. Obsługa i scenariusz pierwsza klasa. Panowie przyjechali i bardzo sprawnie wszystko sfilmowali, a gotowy film jest świetny. Umieściliśmy go na firmowym fb i stronie. Do tego na yt mamy już kilkaset odsłon. Jeśli ktoś potrzebuje promocji to szczerze polecam!
#2017-03-20 03:17:35 

MaTaHaRi

Użytkownik

Hej! Dzięki za informację! Właśnie u nas w firmie zastanawiamy się nad jakąś formą promocji, chcielibyśmy jakoś bardziej wyjść do klienta, pokazać się, ale właśnie nie bardzo wiedzieliśmy jak, może taki film to jest to czego nam trzeba:) Jak możesz to podaj mi jakieś konkretne namiary na nich.
#2017-03-20 05:11:42 

gargulec

Użytkownik

Cieszę się, że kogoś zaciekawiłem tematem. Tutaj jest stronka tej firmy http://dronacademy.pl/film-korporacyjny jak pisałem, nam robili film korporacyjny, czyli typowo promocyjny dla firmy. Możesz sobie przeczytać na ich stronce, że film dużo bardziej przemawia do odbiorcy niż tekst. Z reszta po prostu obejrzyj sobie kilka ich filmów, a sama się przekonasz:)
#2017-03-20 05:46:07 

Matador

Użytkownik

Cześć! U mnie na ślubie (w plenerze) mieliśmy chłopaka z dronem, który filmował z powietrza i muszę przyznać, że efekt jest kosmiczny, nie ma porównania z takim zwykłym filmowaniem z ręki, z powierzchni ziemi. Dron może zrobić ujęcia z dużej wysokości, z różnych kątów itd. No ja jestem zachwycony.
#2017-03-20 06:29:09 

MaTaHaRi

Użytkownik

To świetnie! Naprawdę mnie przekonaliście do poddanie takiego pomysłu pod dyskusję w firmie. Tak naprawdę to już się nie mogę doczekać, aż film będzie gotowy:D
#2017-03-20 09:17:32 

cronicarca

Użytkownik

Cześć:) dołacze się do dyskusji, bo właśnie wczoraj obejrzeliśmy gotowy film z otwarcia naszego butiku z ekologiczną żywnością. Mieliśmy pomysł, żeby zrobić najpierw ujęcia w okolicy a później skierować kamerę na butik i pokazać, że wśród takiej okolicy produkty są najlepsze. No i udało się! Film jest bombowy, nie spodziewałam się takiego efektu. Pan z obsługi po prostu zdalnie kierował dronem i później wspólnie wybraliśmy najładniejsze kadry.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015