#2017-03-24 06:02:25 

Poznańczyk14

Użytkownik

Witam serdecznie. Zwracam się do Was z prośbą o jakieś porady związane z prowadzeniem własnej działalności na terenie Czech. Już dłuższy czas noszę się z tym zamiarem, ale mam trochę obawy związane z tym czy sobie poradzę…nieznajomość prawa, słabo z językiem, nie wiem jak podatki dokładnie tam wyglądają, jak się rozliczać. Ogólnie lista moich wątpliwości jest strasznie długa, ale poleca się dzisiaj rejestrację firmy właśnie tam.
#2017-03-24 08:19:09 

charlie

Użytkownik

Do takiego kroku musisz się bardzo dobrze przygotować, sporo poczytać na ten temat. Firmę będziesz rejestrował tam, ale prowadził ją z Polski czy planujesz w ogóle się przenieść do tego kraju?
#2017-03-24 10:16:22 

MaTaHaRi

Użytkownik

Nie wiem czy nie łatwiej będzie Ci po prostu korzystać z takiej pomocy prawnej www.firma-w-czechach.pl/pomoc-prawna/. Firma ma własną siedzibę w Czechach i doświadczonych prawników, którzy mogą reprezentować przedsiębiorców, a i zapewniać wsparcie prawne. Zajmują się nie tylko prawem spółek i cywilnym, ale nawet karnym. Przy windykacji ewentualnej będziesz miał też wsparcie.
#2017-03-24 10:28:36 

Poznańczyk14

Użytkownik

No proszę, nie miałem nawet pojęcia, że istnieją takie firmy jak Kancelaria Adwokacka Wiesław Firla, serdecznie dzięki za podesłanie kontaktu do nich. Czy jest tam również oferowana pomoc związana z samym zakładaniem firmy? Raczej będzie to jednoosobowa działalność i tak jak wcześniej ktoś napisał, firmę chcę prowadzić z Polski.
#2017-03-24 11:36:01 

MaTaHaRi

Użytkownik

Wszystko masz bardzo dokładnie opisane na tej stronie www.firma-w-czechach.pl, zajrzyj i poczytaj, a na koniec zadzwoń czy napisz do nich. Możesz zakładać jednoosobową firmę dla wolnej działalności, chociażby handlu, firmę rzemieślniczą, ale i spółki na różnych prawach. Oni naprawdę wspierają przedsiębiorców od A do Z, mają doskonałych prawników i szybko udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania oraz wątpliwości.
#2017-03-24 12:15:18 

gargulec

Użytkownik

Niestety jak chcesz zostać w Polsce, a mieć firmę tam to jest szansa, że będziesz miał na głowie polskiego fiskusa domagającego się swoich pieniędzy, konkretnie tych różnic w płaconym podatku, ale zawsze warto próbować.
#2017-03-24 12:41:15 

Poznańczyk14

Użytkownik

Tak, mam tego świadomość, ale i tak chciałbym spróbować, zawsze mam też dodatkowy rynek zbytu, a firma będzie handlowa. Serdeczne dzięki za Waszą pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015