#2017-03-29 05:32:54 

cronicarca

Użytkownik

Hejka! Problem jest tego typu że moje dzieciaki strasznie boją się dentysty. Nie wiem jak mam z nimi rozmawiać i przekonywać bo jak tylko pojawia się słowo dentysta to wpadają w panikę. Wiem ze spora w tym zasługa dentystki z przedszkola która nigdy nie powinna zabierać się za współpracę z dziećmi. Może polecicie mi jakiegoś dobrego specjalistę który ma podejście do małych pacjentów?
#2017-03-29 06:26:54 

Poznańczyk14

Użytkownik

Miałem podobną sytuację. W ogóle nie wiem jakim prawem przedszkole organizuje takie rzeczy bez konsultacji z rodzicami. Nie wydaje wam sie to chore? Moje dzieci a ktoś za mnie decyduje kto i jak je będzie leczył. Podobnie z jakimiś akcjami tabletkowymi. Rozdają dzieciakom nie wiadomo co, bez ulotek dla rodziców no kto słyszał takie rzeczy?
#2017-03-29 08:00:57 

blasfemia1488

Użytkownik

Cześć. Moja córcia też nie lubiła chodzić do dentysty ale zmieniłam gabinet i teraz jestem zadowolona bo nie ma żadnego oporu kiedy wybieramy się na wizytę. Ceny również dobre, a ząbki raz leczone już się nie psują dzieki czemu jest mniej bólu dla dziecka. Więcej poczytasz tu - http://chillident.com/gabinet-dentystyczny-poznan/. Jeśli będziesz miec jakieś pytania to nie krępuj się tylko pisz. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-29 11:00:29 

studnia

Użytkownik

Również chodzę do http://chillident.com/ bo wiedzą jak podejść do dziecka, uspokoić i przekazać że dbanie o zęby jest bardzo ważne. Kiedy ktoś zrobi to nieumiejętnie to może na poważnie przestraszyć malucha i zrazić do kolejnych wizyt dlatego jak szukałam gabinetu do popytałam znajomych i czytałam fora żeby jak najwiecejsiedowiedziec i dobrze wybrać. Gdyby wszyscy rodzice tak dbali o ograniczanie stresu u dzieci to wyrosłoby na pewno zdrowsze i silniejsze psychicznie pokolenie.
#2017-03-29 11:58:15 

Matador

Użytkownik

Byłem kilka razy w ChilliDent bo raczej nie miewam zbyt czesto problemów z zębami. Ja osobiście poleciłbym każdemu, a jeśli mówimy o dzieciach to widziałem ze chodzi tam sporo maluchów i są raczej chętne i wyluzowane. Z początku mnie to zdziwiło bo jak byłem mały to się darłem niesamowicie jak trzeba było iśc do dentysty :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015