#2013-10-11 07:39:19 

charlie

Użytkownik

Siemanko! Ale wypas! Ostatnio byłem po raz pierwszy na saunie, ale super rzecz. A Wy chodzicie na nią? Jest to u Was popularne? Jednak mnie to inna rzecz zdziwiła, że teraz taka sauna sucha może znaleźć się w mieszkaniu. Normalnie faza! A Wy co o tym myślicie?
#2013-10-11 08:00:56 

KasiaXXX

Użytkownik

Ja tak główkuję nad tym czy Polacy chodzą ani z jaką częstotliwością chodzą na sauny. Chociaż teraz jest modne posiadać swoją w domu. W tym wypadku to wcale nic dziwnego że sauny wykonuje się coraz bardziej eleganckie. Klienci mają coraz większe wymagania, więc każdy producent musi wprowadzać w sprzedaż produkty coraz lepszej jakości. Ja sadzę ze szczyt ekskluzywności stanowią profesjonalne sauny na podczerwień. Mieć sposobnośc korzystania z takiej nowoczesnej sauny to jest prawie że królewski zaszczyt dla kogoś kto ma taką saunę bliko domu. Dla mnie skuteczny relaks to coś co wyjątkowo poprawia mi samopoczucie, a sauna o wiele bardziej odpręża mnie niż masaż czekoladowy. Masaże takze mają swoją wydajność, ale ja kocham się grzać w ciepełku :). Jak ktoś jest bezwstydny, niczego się nie krępuje i potrafi się rozebrac przy masażyście to z pewnością masaże przypadną mu do gustu. Ja jestem delikatna i coś takiego zbytnio mnie onieśmiela.
#2013-10-11 08:23:50 

maska

Użytkownik

Ludzie chodzą na sauny, ale teraz popularne jest posiadać własną, w mieszkaniu. Widzicie to? Cudowna sprawa. Ja pamiętam jak kiedyś wpadłam do mojej przyjaciółki na wakacje (w tym okresie sauny nie były znane). I ona zabrała mnie do swojego domowego Spa. Zaglądam tam, patrzę, a tu dwie sauny na podczerwień. WOW! Ale byłam zaszokowana. Takie coś w domu. Szał! Pytam się jej "po co Ci dwie?", a jej odpowiedź brzmiała "żeby było luźno". Więc ja wylegiwałam się w jednej, a ona w drugiej. LOL!
#2013-10-11 08:42:11 

Poznańczyk14

Użytkownik

Hmm? Trudno powiedzieć czy ludzie chodzą na sauny. Mnie korci sauna w której wykorzystywane są promienniki podczerwieni zamiast pieca, bo nigdy nie byłem. W ogóle to przypomniała mi się pewna sytuacja. Kiedy to mój kumpel pomaszerował na saunę i siedział tam w ręczniku. Na początku był sam tam. Potem dołączyła do niego babka. Wiecie co ona zrobiła? Ściągnęła przy nim ręcznik i nago rozłożyła się na tych deskach czy czymś tam. Hahaha! Kolega nie miał pojęcia gdzie ma wsadzić oczy, a ona go ignorowała. Odpoczywała sobie bez krępacji. Błyskawicznie się zmył. Hahaha! Śmieszna historia.
#2013-10-11 08:58:08 

cysterna1992

Użytkownik

Czy Polacy bywają na saunie to nie jest takie ważne, ważniejsze czy się prawidłowo odżywiają.Uważam, że nie warto odwiedzac dobrej jakości saunę parową, bo to nie daje dużo miłych wrazen. Żaden ze mnie wielki autorytet jeżeli chodzi o kwestie zdrowotne, lecz na pewno zdaję sobie sprawe co korzystnie wplywa na zdrowie i co może powodowac szkody. Podczas dzieciństwa czesto chorowałam, to były znaczne zaniedbania mojej mamy, ale o kiedy dbam sama o siebie jednak zupelnie nic mi nie dolega.
#2013-10-11 09:10:33 

studnia

Użytkownik

WOW! Nie wiedziałam, że saunę można zamontować w mieszkaniu. Ja tak kocham na nią chodzić. Muszę namówić ukochanego, żebyśmy coś sobie takiego zrobili w mieszkaniu. Ekstra, super sprawa! Częściej powinnam czytać takie fora. Dużo interesujących oraz nowoczesnych rzeczy można się dowiedzieć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015