#2017-03-31 04:41:57 

OpenCaskeT

Użytkownik

Jaki sklep z materiałami elektrycznymi polecacie ze względu na cenę i dobre produkty? Proszę o jak najwięcej propozycji, z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
#2017-03-31 06:59:09 

szok

Użytkownik

Od kiedy pamietam zakupy robię w LIKO Marcin Wierzejewski. Ofertę mają naprawdę bardzo dobrą pod względem cen, jakości i ilości dostępnych produktów. Prawie przy każdych zakupach w ogólnym rozrachunku wychodzi mniej wiecej o połowe taniej niż w konkurencyjnych hurtowniach, pzdr.
#2017-03-31 09:52:58 

kejs

Użytkownik

Też polecam liko-sklep.pl bo można u nich za nieduże pieniadze kupić wlasciwie wszystko co potrzebne do rozlozenia elektryki w domu a wiadomo że nie są to tanie rzeczy. Sklep polecił mi teść, a ja swojej siostrze i tak to idzie dalej. Każdy był zadowolony i pewnie nie zmieniłby swojej decyzji.
#2017-03-31 12:52:51 

OpenCaskeT

Użytkownik

Do firmy będę potrzebowała przede wszystkim gniazd i włączników, za jaką marką polecacie się rozglądać?
#2017-03-31 14:14:00 

szok

Użytkownik

Na pewno wiele osób się ze mną zgodzi że najlepsze gniazda i włączniki robi ten producent: liko-sklep.pl/manufacturer/hager. Montowałem takich dziesiątki i nigdy nie było z nimi żadnych problemów. Wykonanie też oceniam bardzo wysoko no i weź pod uwagę że są to nowoczesne urządzenia które pod względem bezpieczeństwa są jednymi z najlepszych na rynku. Zanim kupisz dobrze by było żeby jeszcze elektryk swoim okiem rzucił co mu bedzie potrzebne, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015