#2017-04-06 04:53:53 

OpenCaskeT

Użytkownik

Witam. Moglibyście polecić dobrego i niedrogiego producenta garniturów dla najmłodszych? Będę bardzo wdzięczna bo niestety jak dotąd nie znalazłam zupełnie niczego ciekawego a możnaby powiedzieć ze potrzebuję go na wczoraj. Tak się trochę za późno obudziłam ale chyba damy radę :).
#2017-04-06 06:25:05 

cysterna1992

Użytkownik

W sieci sklepów Jankes Moda mają niedrogie i świetne jakościowo garnitury i marynarki. Materiał niczym nie odbiega od najlepszej odzieży dla dorosłych. Poza tym ubrania świetnie się noszą i łatwo z nich sprać wszelkie zabrudzenia a niestety bedzie tego dużo na dziecięcym ubraniu.
#2017-04-06 06:43:38 

blasfemia1488

Użytkownik

Niedawno kupiłam garnitur w http://jankesmoda.pl/ i ciesze się ze dałam sie namówić znajomej. Jakość materiału z górnej półki, mało który garnitur dla dorosłych jest tak dobrze i dokładnie zszyty a ceny bardzo przystępne. Sklep zrobił na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie, dlatego z czystym sumieniem polecam dalej, pzdr.
#2017-04-06 08:11:42 

OpenCaskeT

Użytkownik

Z chęcią się wybiorę i zobaczę jak w rzeczywistości sie prezentują ale wygladają lepiej już na zdjeciach wiec jestem dobrej myśli. Dzięki za posty. Doceniam że odpisaliście pomimo że temat dosyć trudny bo mało kto przywiązuje wagę do garniturów dla dzieci.
#2017-04-06 09:52:05 

szok

Użytkownik

Mało kto mówisz? Nie powiedziałbym. Jak pamięcią sięgam to czy w szkole, czy w gronie rodzinnym dzieciaki zawsze są dobrze ubrane.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015