#2017-04-17 20:41:50 

TUR

Użytkownik

Może ktoś tutaj orientuje się, gdzie można kupić dobrej jakości części do urządzeń wentylacyjnych. Ale nie chodzi mi własnie o części stricte silnikowe, tylko o elementy koncowe jak wirniki. Mam sporo tego rodzaju sprzętu w swoim halach magazynowych, ale często się one psują i cieżko dostać elementy na wymianę.
#2017-04-17 22:31:27 

gargulec

Użytkownik

Znam ten ból. Najgorsze jest to, że jak kupujesz jakąś nieruchomość z zamontowanymi elementami, to później ciężko jest tym wszystkim zarządzać. Najlepieiej jest budować od podstaw, tylko kogo w dzisiejszych czasach na taki luksus stać…Ale trzeba sobie jakoś w niektórych przypadkach radzić…
#2017-04-17 22:46:21 

Matador

Użytkownik

No koniecznie trzeba, a jak ktoś nie potrafi sobie właśnie z czymś takim poradzić, to według mnie nie nadaje się do prowadzenia interesów. Jeśli chodzi o elementy montazowe wentylatorów to tutaj https://wentylator24.com.pl/pl/c/Wirniki-osiowe/66 jest praktycznie wszystko. Do różnych modeli i o różnych parametrach, kupujesz już gotowy sprzęt do montażu.
#2017-04-18 01:42:07 

TUR

Użytkownik

No takie coś to ja rozumiem. Jako klient muszę tylko znać wymiary swojego sprzętu i mogę działać z naprawami. Nawet nie przypuszczałem, że będie to takie proste. Mam nadzieję, że innym też pomogłem zadając to pytanie :))))
#2017-04-18 04:41:23 

blasfemia1488

Użytkownik

Ja akurat bardzo dobrze znam tą https://wentylator24.com.pl/ ofertę i tą firmę, bo od lat kupujemy od nich sprzet wentylacyjny. Mamy wiele oddziałów produkcyjnych w kraju, więc potrzebny był nam taki pewny kontrahent, no i go znaleźliśmy. Chociaż przyznaje na początku też dużo błądziliśmy po innych dostawcach.
#2017-04-18 07:38:25 

cronicarca

Użytkownik

Fajne jest to, że kupujesz część, która jest dopasowana do twoich potrzeb, więc nie ma opcji, żeby coś nie pasowało. Dlatego w naszej firmie cenimy tego rodzaju kontrahentów.
#2017-04-18 09:59:12 

MaTaHaRi

Użytkownik

Temat zawsze wraca jak się lato zaczyna, ale to takei wentylacje w formie uzuytkowej. Takie przemysłowe to cały rok muszę być sprawne z tego co wiem, bo przecież produkcja w zakładach trwa cały czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015