#2017-04-19 08:11:36 

startsho

Użytkownik

Polecilibyście jakąś firmę od organizacji imprez firmowych we Wrocku? Tylko proszę o przemyślane odpowiedzi bo chodzi mi o firmę z prawdziwego zdarzenia a nie organizację w stylu zapewnienia jedzenia, picia i sali no i na tym koniec. Dziękuję.
#2017-04-19 08:46:55 

cysterna1992

Użytkownik

Ja na stałe współpracuję z http://inspiro-event.pl/ bo pracowników codecnić trzeba a niestety nie mam czasu na zajęcia w stylu organizacja imprez Wrocław to spore miasto ale jak zaczęłam kilka lat temu szukać profesjonalnej firmy z tej branży to długo nie mogłam niczego znaleźć. Dopiero znajomy polecił mi ich usługi, spróbowałam i jestem bardzo zadowolona. Można decydować się w ciemno :)
#2017-04-19 11:20:25 

szok

Użytkownik

Podziwiam że są jeszcze pracodawcy którzy interesują się takimi sprawami. U nas jest zrobiony fundusz i z niego sami sobie coś organizujemy, ale niedawno odeszła koleżanka która trzymała nad tym piecze i w zasadzie nie wiadomo co dalej. Chodzą słuchy żeby podzielic te kase miedzi ludzi ale czesc sie nie zgadza no i jest problem.
#2017-04-19 13:42:21 

startsho

Użytkownik

Nie no.. imprezy firmowe muszą być bo scalają zespuł. Nawet nie biorę pod uwagę inne j opcji także dzieki za link do firmy i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015