#2017-05-02 07:39:28 

gargulec

Użytkownik

Jakąś konkretną szkołę językową? Zajęcia w grupach czy może lepiej korepetytora? Skłaniam się bardziej ku tej drugiej opcji to nie ukrywam że troche mi wstyd że nie znam angielskiego, nie używałem go długi czas i całkiem zapomniałem to czego nauczyłem się w szkole a teraz potrzebuję znajomości angielskiego do pracy więc wolę nie obnażać się ze swoją niewiedzą przez grupą :)
#2017-05-02 08:30:51 

blasfemia1488

Użytkownik

Sądzę że każdy w grupie będzie w takiej samej sytuacji jak ty, w końcu idziecie się uczyć a nie pochwalić tym co umiecie :) ale wydaje mi się że lepiej jest wybrać korepetytora, zwłaszcza jak zależy ci na intensywnej nauce języka a mniemam że tak jest
#2017-05-02 09:10:12 

cronicarca

Użytkownik

Zgadzam się z koleżanką a przy tym mogę polecić bardzo dobrego korepetytora oferującego nauczanie języka angielskiego dla dorosłych w Poznaniu, także jeśli chodzi o specjalistyczne dziedziny, między innymi angielski biznesowy, tu link: http://www.kolodziej-albion.com.pl/nauka-angielskiego. Myślę, że będzie to o wiele lepsza opcja niż szkoła językowa i zajęcia w grupie, zwłaszcza że ten korepetytor ma olbrzymie doświadczenie, ponad 20 lat, i bardzo dobrze zna się na swoim fachu, wydaje nawet publikacje i uczy na bazie wlasnych materiałów
#2017-05-02 09:56:53 

gargulec

Użytkownik

Czyli sądzicie że lepiej będzie wybrać taką opcję? Zależy mi na szybkiej i skutecznej nauce
#2017-05-02 11:14:04 

cronicarca

Użytkownik

Wiele też zależy od ciebie ale na pewno korepetytor jest lepszą opcją bo poświęca ci pełnię a w grupie to wiadomo jak jest, jedni udzielają się mniej, inni więcej. Taka nauka jest o wiele skuteczniejsza więc jak zależy ci na szybkich efektach to tylko korepetycje w firmie Albion Grzegorza Kołodziejczyka, będziesz zadowolony :)
#2017-05-02 12:16:23 

gargulec

Użytkownik

To tak zrobię, dzięki :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015