#2017-05-02 07:51:15 

daVidoVa

Użytkownik

Witam wszystkich. Zakładam temat, ponieważ niedawno przeprowadziłam się do tej uroczej części Warszawy. Dopiero zapoznaję się z okolicą, a wiadomo, że warto jak najszybciej poznać różne miejsca, które oferują dobre jedzonko. Dlatego mam do Was pytanie - u kogo polecacie zamawiać obiady?
#2017-05-02 09:38:25 

szok

Użytkownik

Moim zdaniem najlepiej przygotować samemu. Przynajmniej można być pewnym tego, co znajduje się na talerzu. ;)
#2017-05-02 10:30:09 

daVidoVa

Użytkownik

Trafna uwaga, ale w moim przypadku takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Co najmniej przez kilka najbliższych tygodni.
#2017-05-02 11:08:47 

kejs

Użytkownik

W takim razie jeśli interesuje Cię najlepsze jedzenie na telefon Warszawa Białołęka na pewno znajduje się w obszarze dostaw tego lokalu gastronomicznego: https://www.nalesnikarnia1.pl/informacje/jedzenie-warszawa-bialoleka. Polecam, mają naprawdę wyborne dania.
#2017-05-02 11:17:54 

MaTaHaRi

Użytkownik

Podzielam Twoją opinię. Naleśnikarnia nr 1, która znajduje się przy ul. Kupieckiej 10, to zdecydowanie jeden z najlepszych lokali gastronomicznych w okolicy. I piszę to nie tylko ze względu na ceny, które są naprawdę korzystne, ale także z powodu naprawdę wysokiej jakości oferowanych dań. Szczególnie godne uwagi są naleśniki, człowiek po prostu nie może się nimi znudzić. No i dostawy są ekspresowe. To chyba najszybsze jedzenie na telefon w Warszawie Białołęce. ;)
#2017-05-02 12:36:32 

daVidoVa

Użytkownik

Bardzo Wam dziękuję. Przejrzałam sobie menu i z chęcią spróbuję naleśników, zwłaszcza tych z serem i szpinakiem, to jedno z moich ulubionych dań. Jeszcze raz dzięki. :) Jako nowa w okolicy pewnie i tak założę jeszcze kilka tematów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015