#2017-05-02 09:34:05 

blasfemia1488

Użytkownik

Wiem, że takie tworzywa mają sporo wad, przede wszystkim nie są najlepsze dla środowiska no i długo się rozkładają ale wiem że są prowadzone intensywne prace żeby to zmienić wiec mam nadzieję, że uda już się znaleźć firmę która coś robi w tym zakresie i ma ofertę lepszą niż inne :)
#2017-05-02 10:00:19 

cronicarca

Użytkownik

Takie rzeczy to chyba dopiero w przyszłości jeśli chodzi ci o plastik biodegradowalny :) chyba sobie jeszcze na to poczekasz
#2017-05-02 11:14:02 

blasfemia1488

Użytkownik

Niekoniecznie chodzi mi od razu o to ale może jakies przyjaźniejsze dla środowiska technologie? Oczywiście jakość tworzyw sztucznych nie podlega dyskusji więc lepsza dla środowiska produkcja nie może się odbywać jej kosztem, takie elementy o które mnie chodzi muszą być naprawdę bardzo wytrzymałe. Spore mam wymagania, wiem :) ale i tak mam nadzieję że uda się je zaspokoić
#2017-05-02 11:46:34 

szok

Użytkownik

Też mi się tak wydaje, zwłaszcza jeśli zajrzysz na tę stronę :) http://www.vaneco.pl/produkcja_elementow_plastikowych.php. To oferta znanej poznańskiej firmy która ma ogromne doświadczenie w dziedzinie jaką jest produkcja elementów z tworzyw sztucznych ale mimo że jest na rynku od tylu lat nie musisz się bać że ma ciągle te same skostniałe metody, wręcz przeciwnie :) przoduje we wdrażaniu nowych technologii i trzyma rękę na pulsie jeśli chodzi o ich pojawianie się w użyciu, możesz sobie o tym poczytać na jej stronie. Sądzę że powinno cię to zainteresować bo z wysokiej jakości produktów też słyną, o czym świadczy chocby fakt że sa one bardzo szeroko wykorzystywane, nawet w transporcie czy rolnictwie.
#2017-05-02 12:57:56 

blasfemia1488

Użytkownik

Brzmi świetnie, poczytam, dziękuję bardzo :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015