#2017-05-10 00:35:30 

charlie

Użytkownik

Witajcie. Słyszałem, że dużą popularnością wśród organizatorów eventów, targów oraz innych imprez cieszą się telebimy mobilne. Czy korzystaliscie kiedyś z tego rodzaju ekranów? Jeśli tak, to co o nich sądzicie?
#2017-05-10 03:21:05 

Poznańczyk14

Użytkownik

Ja jeszcze nie korzystałem, ale własnie przymierzam się do wynajęcia telebimów mobilnych na planowane przez moją firme eventy na świeżym powietrzu. Słyszałem, że są to praktyczne i łatwe w montażu ekrany, które odznaczaja się wysoką jakością obrazu.
#2017-05-10 03:38:48 

szok

Użytkownik

Ja już nie raz wynajmowałem telebimy mobilne na różnego rodzaju wydarzenia w plenerze oraz w pomieszczeniach zamknietych. Za każdym razem korzystałem z oferty http://www.ledcity.pl/wynajem-telebimow/telebimy-mobilne/. Jest to sprawdzona oferta niezawodnej firmy, która zapewnia najwyższej jakości sprzęt przystosowany do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Telebimy mobilne oferowane przez tę firmę mogą zostać podniesione na dowolną wysokość do 6 metrów i mogą być odwracane o 360 stopni.
#2017-05-10 05:19:53 

JasonXXX

Użytkownik

Ja również korzystam z usług firmy LED City, która oferuje nie tylko telebimy mobilne, ale również nowoczesne ekrany outdoorowe i indoorowe. Uważam, ze wszystkie dostepne w tej firmie telebimy do wynajęcia sa bardzo dobrej jakości. Obecnie mysle o zakupie telebimów mobilnych w tej firmie, jako że w ostatnim czasie zwiększyło się zapotrzebowanie mojego przedsiębiorstwa na telebimy i kupno tego sprzętu wydaje mi się bardziej opłacalne niż częste jego wypożyczanie.
#2017-05-10 07:27:58 

szok

Użytkownik

Ja póki co nie myślałem o zakupie telebimów, ale z tego co słyszałem, ceny dostępnych w tej firmie telebimów na sprzedaż są bardzo atrakcyjne.
#2017-05-10 07:43:09 

JasonXXX

Użytkownik

Zgadza się. Warto zwrócic uwagę na oferowane przez tę firmę telebimy zewnętrzne, które świetnie prezentują się na dużych koncertach czy festiwalach. Pod linkiem http://www.ledcity.pl/portfolio/koncerty-i-festiwale/ znajdują się zdjecia z dużych wydarzen muzycznych, podczas których były wykorzystywane telebimy outdoorowe od rekomendowanej firmy.
#2017-05-10 09:40:52 

charlie

Użytkownik

Fakt, telebimy outdoorowe wyglądają super na duzych imprezach. Ja jednak póki co zdecyduje się na wynajem telebimów mobilnych od tej firmy, gdyż wydają się one spełniać moje oczekiwania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015