#2017-05-18 03:00:23 

cysterna1992

Użytkownik

Witam serdecznie. Bardzo pilnie potrzebuję pomocy w znalezieniu dobrych usług związanych z rachunkowością dla mojej firmy. Nie obrażę się jeśli usługi będą realizowane gdzieś na terenie Białegostoku, co bym w razie czego zawsze mógł podjechać do biura firmy i ustalić jakieś sprawy czy poprosić o poradę. Pytam tutaj, bo liczę, że ktoś może korzystał i będzie w stanie coś polecić. Tak średnio ufam tym komentarzom dostępnym w sieci. Jak nie to może powicie czym się kierować?
#2017-05-18 04:18:35 

OpenCaskeT

Użytkownik

Kiedyś korzystałam z takich usług, ale niestety nie było to w tym mieści, teraz ju zatrudniam księgową. Ja kierowałam się wtedy tym, żeby firma posiadała stosowne pozwolenia, a do tego mocno zainteresuj się kwestią ubezpieczenia. Nie chcesz chyba zostać na lodzie jak biuro popełni jakiś błąd? Jesteśmy ludźmi, nawet najlepszym się zdarza, pamiętaj.
#2017-05-18 05:49:04 

szok

Użytkownik

Jak zajrzysz sobie tutaj http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/ to według mnie znjdziesz bardzo ciekawą ofertę na to czego potrzebujesz. Usługi rachunkowe w Białymstoku oferują tutaj naprawdę świetni księgowi, firma ma pozwolenie i istnieje od wielu lat, co naprawdę jest gwarancją profesjonalnego podejścia. Są oczywiście ubezpieczeni, masz mnóstwo usług rachunkowych do wyboru. Do tego zawsze możesz skorzystać z pomocy, chociażby podatkowej, zdarzają się takie potrzeby.
#2017-05-18 07:24:33 

cysterna1992

Użytkownik

heh, nawet teraz przydałaby mi się taka pomoc podatkowa bo nie potrafię jednej rzeczy rozgryźć. Orientujesz się Kolego ile tak mniej więcej kosztują tam usługi?
#2017-05-18 09:33:42 

szok

Użytkownik

Na tej stronie co Ci podałem biuro-rachunkowe-jmm.pl masz w zakładce kontakt prosty formularz do zapytania ofertowego. Robią wycenę za darmo, zawsze jest indywidualna, więc najlepiej jak się tym po prostu zainteresujesz.
#2017-05-18 10:51:02 

cysterna1992

Użytkownik

Fajnie, dziękuję za tę sugestię, nie pozostaje mi nic innego jak do nich napisać. Mnie zatrudnianie księgowego się nie opłaca, nie zarobiłbym na to wszystko, a mnie samemu brakuje niestety czasu na prowadzenie księgowości…
#2017-05-18 11:02:59 

OpenCaskeT

Użytkownik

To jest typowy problem małych firm, które albo nie zatrudniają nikogo albo garstkę ludzi. Jak wybierzesz dobre biuro to na pewno nie będzie problemów z zarządzaniem księgowością, kadrami, podatkami i wszystkimi papierami ogólnie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015