#2017-06-01 03:28:02 

cysterna1992

Użytkownik

Witam, niedługo przeprowadzam sie do Bydgoszczy. Do tej pory mieszkałem w Poznaniu i współpracowałem z dietetyczką, która wyprowadziła mnie z naprawdę sporej otyłości. Nie będę miał czasu i funduszy na to by jeździć do Poznania, dlatego chciałbym znaleźć kogoś w Bydgoszczy, ale nie wiem czy w mniejszych miastach jest to w ogóle możliwe. Może ktoś mógłby mi kogoś polecić?
#2017-06-01 05:35:20 

szok

Użytkownik

Jasne nie będzie z tym problemu. Jeśli potrzebny ci dobry dietetyk Bydgoszcz jest do tego dobrym miastem. Ma kilku dobrych znanych w całej Polsce specjalistów. Tutaj znajdziesz więcej informacji https://przyjazny-dietetyk.pl/bydgoszcz. Jak widzisz będziesz miał co najmniej kilka do wyboru. A że pracują oni w różnych godzinach, to będzie ci łatwo dopasować termin. Dobrze, żebyś na pierwszym spotkaniu opowiedział o przebiegu poprzedniej diety, jak wyglądała na czym się opierała ile ważyłeś przed jej rozpoczęcie i takie podstawowe informacje. dzięki temu dietetyk lepiej zorientuje się w twojej sytuacji.
#2017-06-01 08:26:05 

OpenCaskeT

Użytkownik

jak szukasz dietetyków w nowym miejscu, to najlepiej zawsze korzystaj ze strony przyjazny-dietety.pl. Dzięki temu najszybciej znajdziesz specjalistów, którzy sa zweryfikowani i wiadomo jaki poziom usług prezentują. Nie musisz ich dodatkowo sprawdzać, bo już przeszli etap weryfikacji ;) Ja tez kilkakrotnie się przeprowadzałam i musiałam zmieniać dietetyka i za każdym razem korzystałam z tej firmy i choć każdy z tych dietetyków był inny, to każdy świetnie prowadził moją diet :)
#2017-06-01 10:55:33 

kejs

Użytkownik

Tak czy siak, wiele zalezy od ciebie, czy będziesz w stanie dostosować się do wymagań diety. prawda jest taka, ze jak ktoś ma charakter i potrafi się ograniczać to z każdym dietetykiem schudnie, a jak nie to najlepszy mu nie pomoże.
#2017-06-01 11:07:00 

charlie

Użytkownik

Nie zgadzam się. Ja na początku współpracowałem z dietetykiem z takim podejściem jak ty i nic nie pomogło, a jak zmieniłem to po pół roku wyglądałem naprawdę dobrze, więc jednak trochę zależy od człowieka i jak ci ustawi dietę :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015