#2017-06-07 03:47:07 

MaTaHaRi

Użytkownik

Możecie mi polecić jakąś dobrą agencję pracy, która zajmuje się znajdowaniem pracy w Holandii dla Polaków? Bardzo zależy mi na jakiejś konkretnej ofercie, bo chcę wyjechać do pracy właśnie do Holandii, ale nie chcę jechać w ciemno ani załatwiać tego jakoś po znajomościach, bez pewności, że coś tam faktycznie będzie na mnie czekać. Podrzucicie mi coś?
#2017-06-07 06:39:29 

cronicarca

Użytkownik

A jasne, że podrzucimy :) Przynajmniej ja Ci chętnie pomogę. Generalnie jeśli interesują cię naprawdę dobre agencje pracy Holandia to proponuję ci zajrzę tutaj: http://marvelpc.pl/praca-w-holandii.html. Ja przejrzałam naprawdę wiele różnych ofert różnych agencji pracy i ta jest moim zdaniem naprawdę najlepsza jeśli chodzi o Holandię.
#2017-06-07 07:47:40 

MaTaHaRi

Użytkownik

O dziękuję Ci pięknie. A możesz mi powiedzieć do jakiej pracy jechałaś? Na długo? I byłaaś zadowolona z usług tej agencji?
#2017-06-07 08:16:43 

cronicarca

Użytkownik

No przecież mówię, że najlepsza agencja jaką znalazłam to ta, a jak najlepsza to wiadomo, że zadowolona jestem :) Najpierw byłam w Holandii na pracy sezonowej. Później pojechałam na kolejną sezonówkę do Niemiec, a teraz znowu wróciłam do pracy w Holandii ale na dłużej. I wszystko z tą samą agencją.
#2017-06-07 09:23:38 

MaTaHaRi

Użytkownik

Aha, aha. No to fanie, to dzięki w takim razie za pomoc i polecenie :) Super sprawa, fajnie, że się podzieliłaś.
#2017-06-07 10:03:24 

cronicarca

Użytkownik

A nie ma problemu, ze spokojem. Wydaje mi się, że bez problemu znajdziesz u nich coś dla siebie, bo mają różne kategorie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015