#2017-06-07 09:34:58 

Poznańczyk14

Użytkownik

Mam do załatwienia pewną sprawę w sądzie i pomyślałem, żeby wynająć adwokata. Wydaje mi się, że sędzia inaczej patrzy na człowieka z adwokatem niż na takiego, kto sam się reprezentuje. Jak myślicie, zatrudniać adwokata czy lepiej iść samemu do sądu?
#2017-06-07 10:33:22 

studnia

Użytkownik

to zalezy od sprawy, w błahych sprawach, gdzie nie grozi ci odpowiedzialność karna czy wysoka kara finansowa to mozna próbować samemu, osobsicie skorzystałabym jednak z adwokata
#2017-06-07 11:10:52 

charlie

Użytkownik

Teoretycznie sad powinien byc bezstronny, jednak jak masz adwokata to zwykle możesz liczyć na bardziej przychylny werdykt sądu. Zresztą przeczytaj sobie historie, jaką na swoim blogu przytoczył adwokat z Krakowa, tutaj masz linka do strony z tekstem o tym, jak oskarżona sama sie reprezentowala https://adwokatrodacki.pl/blog/opowiesc-o-tym-jak-oskarzona-kierowala-przebiegiem-rozprawy/. Z tekstu można wnioskować jaka była reakcja sądu i jakie będzie podejście do tej osoby podczas kolejnych rozpraw.
#2017-06-07 14:10:06 

Poznańczyk14

Użytkownik

niezła historia ;) moja sprawa wydaje się prosta, ale chyba macie racje i wrócę do podstawowego pytania, możecie polecić jakiegoś dobrego, ale niezbyt drogiego adwokata? :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015